جایگزینی در زندگی برای درس و تحصیل نمی بینم
کد خبر: 882269
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003hW9
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
دانشجوی موفق اسلامشهری :
دانشجوی موفق اسلامشهری دانشگاه پیام نور گفت: در زندگی جایگزینی برای کسب علم ،دانش وتحصیل نمی بینم.

 فاطمه رحیمی دانشجوی دانشگاه پیام نور واحد اسلامشهر ، در گفتگویی با خبرنگارجوان آنلاین ، اظهار کرد: برای من در زندگی  هیچ جایگزینی  برای کسب علم و دانش و درس و تحصیل  وجود ندارد، با کسب علم  می توان به همه چیز دست یافت.  

دانشجوی  رتبه 27 کشوری رشته حقوق دانشگاه تربیت مدرس تهران در کنکور 96مقطع کارشناسی ارشد، بیان کرد:دلیل موفقیت خودم را تلاش وانگیزه ادامه تحصیل و وجود اساتید خوب ومجرب می دانم وقدردان حمایتهای بی دریغ  خانواده ام هستم .

وی افزود:دانشجویان دانشگاه پیام نور آموخته اند که باید روی پای خودشان بایستند ومتکی به استاد نباشند ،دراین دانشگاه مانند برخی دیگر ازدانشگاه ها جزوه ای درکار نیست و دانشجویان باید کل کتاب ومنابع اصلی را مطالعه کنند تابتوانند نمره خوبی کسب نمایند.

رحیمی درباره استفاده از کلاسهای کمک آموزشی، بیان کرد: من تنها منابعی که اساتید  دانشگاه معرفی  و آموزش داده شده بود ،را مطالعه  ودرکلاس های  فوق العاده که برای رشته حقوق باهزینه بسیار ناچیز برایمان گذاشته بود،شرکت کردم  و در سال جاری در آزمون وکلا و در رشته حقوق مقطع کارشناسی ارشد هردو با رتبه خوب پذیرفته شدم.

دانشجوی موفق اسلامشهری دلیل موفقیت خود را پشتیبانی همسرش عنوان و تاکید کرد: 5سال پس از تولد فرزندم وباحمایتهای بی دریغ همسرم وعلاقه ای که به ادامه تحصیل داشتم وارد دانشگاه شدم،همسرم هیچگاه بهانه گیری نکردو همواره مشوقم بود وخوش حالی پدرومادرم دراین زمینه نیز قابل وصف نیست.

وی افزود:هیچگاه نباید در طول زندگی آرام وراکد بود وهمواره باید جویای علم باشیم ،بادرس خواندن وتلاش می شود به همه چیز رسید و به کار خوبی وارد و مشغول  شد واین دور از ذهن نیست وجایگزینی در زندگی برای درس و تحصیل نمی بینم.

فاطمه رحیمی ضمن توصیه به دانشجویان برای مطالعه درس قبل ازورود به کلاس برای آگاهی بیشتر بیان کرد: اگردانشجو مطالعه قبل از درس داشته باشدوبا آگاهی سرکلاس حضوریابد بسیارموفق ترخواهد بود ودانشجو باید جویای علم بوده و پاسخ سوالات خودرا از استاد بخواهد تا بعد از اتمام کلاس ها با حجم سوالات  بی جواب  بسیاری روبرونگردد.

دانشجوی موفق رشته حقوق با اشاره به  کمبود فضای  آموزشی دردانشگاه پیام نورواحد اسلامشهر، خاطر نشان کرد : از ریاست ومسئولین دانشگاه پیام نور در خواست دارم تا تعداد کلاسهای درس را بیشتر نمایند تا دانشجویان  بتوانند زمان بیشتری را در کلاس با استاد بگذرانند وبادرک بیشتر مطالب درسی آزمونها را باموفقیت پشت سر گذاشته ودر رشته خود فارغ التحصیل شده وباعلم واطلاعات کامل وارد بازار کار شوند.

گفتگو و تنظیم : بهاره  عشقی صابر  
انتهای پیام / 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار