قول های رئیس جمهور روی زمین مانده است
کد خبر: 826425
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003SzR
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
نماینده مردم سنقر و کلیایی:
کرمانشاه – خبرنگار جوان: نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به خاطر عملکرد مسئولین، استان کرمانشاه که پتانسیل های زیادی دارد باید با فقر و طلاق و اعتیاد بیکاری دست و پنجه نرم کند و ما فقط به پیشینه تاریخی خود ببالیم.
کرمانشاه – خبرنگار جوان: نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به خاطر عملکرد مسئولین، استان کرمانشاه که پتانسیل های زیادی دارد باید با فقر و طلاق و اعتیاد بیکاری دست و پنجه نرم کند و ما فقط به پیشینه تاریخی خود ببالیم.

به گزارش خبرنگار جوان در کرمانشاه سید جواد حسینی کیا در جلسه شورای اداری امروز که با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد، گفت: کی قرار است یک قدمی به سمت تحولی که آقای استاندار گفت حرکت کنیم؟ چقدر از سفر هیات دولت به کرمانشاه گذشته و چرا حرکتی دیده نمی شود؟

این نماینده مجلس ادامه داد: آن طور که مشخص است دولت اراده ای برای اجرای مصوبات سفر رهبری و همچنین سفر رییس جمهور ندارد. باید اعلام شود چقدر از این اعتبارات به استان کرمانشاه رسیده است.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در خانه ملت خطاب به معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: درباره منطقه آزاد قصرشیرین و منطقه ویژه اورامانات هم تعلل انجام می شود. دولت هنوز این لایحه را به مجلس نفرستاده و اگر این را بعد از لایحه ۷ منطقه دیگر بفرستد یقین بدانید تصویب نخواهد شد.

وی همچنین از عدم بازگشایی مرز بین المللی خسروی انتقاد کرد و گفت: نباید استان کرمانشاه از این امتیاز مهم محروم می شد و باید در راستای ایجاد امنیت در آنسوی مرز هم رایزنی شکل می گرفت.

حسینی کیا در پایان با اشاره به کرمانشاهی بودن معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: شما باید برای استفاده بهتر از ظرفیت مدیران کرمانشاهی در دولت اقدام کنید که اگر چنین نشود آیندگان شما را ملامت خواهند کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز در این جلسه، اظهار داشت: مجلس در قبال اختیاراتی که به دولت می دهد موظف به تحقیق و نظارت بر اجرای درست این اختیارات است.

دکتر حسن سلیمانی گفت: وزارت نیرو باید پاسخ بدهد که برای مهار آبهای سطحی در قبال بودجه ای که در اختیار گرفته چه کرده است.

وی افزود: امروز در جایی مانند استان کرمانشاه تنش آبی یک واقعیت است و وزارت نیرو باید پاسخگو باشد که این سدها و پروژه های آبی را کی می خواهد به بهره برداری برساند.

نماینده مردم صحنه هرسین و کنگاور ادامه داد: آیا این وزارتخانه می تواند پروژه های آبی را که بر اساس زمانبندی در حال پیشرفت است اعلام کند؟ امروز ما در توسعه فاضلاب روستایی هم کند هستیم.

وی همچنین با اشاره به عملکرد وزارت بهداشت در استان کرمانشاه گفت: چرا این وزارتخانه تجهیزات لازم برای بخش سلامت را در استان کرمانشاه فراهم نمی کند؟

سلیمانی با انتقاد از عملکرد وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: اینها باید پاسخ گو باشند که برای رفع موانع تجارت در استان کرمانشاه چه اقدامات عملیاتی انجام داده اند.

سلیمانی در این رابطه به وضعیت نامطلوب برخی پروژه ها از جمله کارخانه کاغذ سازی اشاره کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در پایان به مطالبات کشاورزان از وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: چرا باید در حالی که کشت سال آینده آغاز شده است وزارت جهاد کشاورزی بدهی سال گذشته خود را تسویه نکرده باشد؟

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی