اعلام گذشت از اسيدپاش با گرفتن خانه
کد خبر: 779766
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003Gqs
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰
دختر جواني كه در جريان حادثه اسيدپاشي چشم و گوش راست خود را از دست داده است، در قبال گرفتن يك خانه از مرد اسيدپاش اعلام گذشت كرد.
به گزارش خبرنگار ما، عصر اولين روز فروردين ماه سال 92 بود كه مأموران كلانتري تهرانسر از اسيدپاشي به صورت دختر جواني در بلوار اصلي تهرانسر باخبر و راهي محل شدند. بررسي‌هاي اوليه نشان داد لحظاتي قبل پسر جواني مايع اسيدي به صورت دختر جواني پاشيده است و بعد با خودرويي كه راننده‌اش از قبل آماده حركت بوده از محل گريخته است. همچنين مشخص شد دختر مصدوم براي درمان به بيمارستان مطهري منتقل شده است. بررسي‌ها نشان داد دختر جوان كه شيرين نام دارد به شدت از ناحيه صورت سوخته به طوري كه در اين حادثه چشم راست و گوش راستش را از دست داده است. دختر جوان كه به سختي حرف مي‌زد، گفت: دو سال است با شهروز دوست هستم. ما قرار بود با هم ازدواج كنيم تا اينكه پشيمان شدم و به خواستگاري‌اش جواب رد دادم. وي در ادامه گفت: شهروز پسر خلافكاري بود و هميشه مشروب مصرف مي‌كرد. او وقتي مست مي‌شد، مرا كتك مي‌زد و حتي يك بار با چاقو مرا زخمي كرد. من از او وحشت داشتم و به همين دليل تصميم گرفتم با او ازدواج نكنم. من با او قهر بودم تا اينكه روز حادثه شهروز با من تماس گرفت و گفت براي من كادو خريده است. او گفت در خيابان منتظر من است تا كادوی مرا بدهد و از من خواست به محل قرار بروم. وقتي به محل رسيدم او در حالي كه ظرفي در دست داشت از خودروي دوستش پياده شد و به سراغ من‌ آمد. وقتي از او درباره ظرف سؤال كردم، گفت داخلش مشروب است و ناگهان در ظرف را باز كرد و مايع داخل آن را به صورتم پاشيد. در حالي كه از شدت سوزش فريادم به آسمان بلند شد، از محل فرار كردم كه دوباره او از پشت بقيه مايع را به بدنم پاشيد و بعد هم با همان خودروي دوستش فرار كرد.
پس از اين مأموران پليس تحقيقات گسترده‌اي را براي شناسايي و دستگيري خواستگار كينه‌جو انجام دادند تا اينكه روز 28 ارديبهشت ماه وي را در شهرستان خرمدره دستگير كردند.  متهم پس از دستگيري مقابل بازپرس به جرم خود اقرار كرد. وي گفت: من و شاكي با هم ارتباط داشتيم و قرار بود ازدواج كنيم تا اينكه مدتي قبل فهميدم او قصد دارد با پسر ديگري ازدواج كنم. پس از اين خيلي اصرار كردم با من ازدواج كند، ‌اما او تصميم خودش را گرفته بود و به من جواب رد داد. من خيلي از او كينه به دل گرفتم و تصميم گرفتم از او انتقام سختي بگيرم. به همين دليل روز حادثه مقداري مواد اسيدي تهيه كردم و به بهانه اينكه برايش كادو خريده‌ام، قرار ملاقات گذاشتم و نقشه‌ام را عملي كردم.  متهم پس از تحقيقات تكميلي در شعبه 71 دادگاه كيفري استان محاكمه شد. هيئت قضايي پس از شنيدن دفاعيات متهم و شاكي،  شهروز را به قصاص چشم راست و گوش راست محكوم كرد. در حالي كه پرونده براي سير مراحل اجراي حكم به دادسراي جنايي فرستاده شده بود و متهم در زندان در انتظار اجراي حكم بود، چندي قبل دختر جوان به شعبه اجراي احكام دادسراي جنايي رفت و رضايتنامه كتبي خود را ارائه داد. وي گفت: من در قبال گرفتن يك واحد مسكوني از متهم اعلام گذشت مي‌كنم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار