نماز جمعه مرکز عبادت، آگاهی، معنویت و سیاست است
کد خبر: 729233
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0033hp
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
امام جمعه موقت خرم آباد:
امام جمعه موقت خرم آباد نماز جمعه را از عوامل نشان دهنده ایمان مردم دانست و گفت: نماز جمعه مرکز عبادت، آگاهی، معنویت و سیاست است.
بهروج

حجت الاسلام قاسم متقی نیا، امام جمعه موقت خرم آباد، در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامی داشت یاد و خاطره شهید طالقانی و شهدای مهراب گفت: نخستین نماز جمعه در کشور به امامت آیت الله طالقانی با حکم حضرت امام خمینی(ره) اقامه شد.

وی با بیان این که نماز جمعه مرکز عبادت، آگاهی، معنویت و سیاست است، عنوان داشت: نماز جمعه محلی برای آماده کردن ملت برای مقاومت است.

حجت الاسلام متقی نیا در ادامه با اشاره به دسیسه های دشمن در عرصه های گوناگون افزود: مقاومت عامل مؤثری در برابر تهاجم فرهنگی است.

وی با اشاره به این که در عملیات مرصاد شش روز پس از پذیرفته شدن قطع نامه و آتش بس، رژیم بعث عراق به پشتوانه غرب و منافقان دوباره به ایران حمله کرد، یادآور شد: در این عملیات رزمندگان غیور ایران به ویژه رزمندگان لرستانی توانستند در حسن آباد کرمانشاه دشمن بعث را شکست دهند.

امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود: بندهای توافق نامه هسته ای در حال بررسی در مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی است.

حجت الاسلام متقی نیا با اشاره به زیاده خواهی آمریکا و عجله انگلیس برای افتتاح سفارت خانه در ایران خاطرنشان کرد: کشور ما با وجود رهبر معظم انقلاب، سربازان دیپلماسی متحد و ملتی آگاه، هیچ گاه اجازه زیاده خواهی به دشمنان نخواهند داد.

وی با پرهیزاز دوقطبی کردن جامعه افزود: ملت ایران با پرهیز از دو قطبی شدن، باید مواظب باشند گرفتار دام اختلاف افکنی دشمنان نشوند.

امام جمعه موقت خرم آباد در ادامه توافق هسته ای را نتیجه صبر و فداکاری ملت، شهدای هسته ای وهدایت رهبر معظم انقلاب بیان کرد.

امام جمعه موقت خرم آباد با بیان این که سیاست جمهوری اسلامی حمایت از مظلومان است، عنوان داشت: طبق وعده الهی ظالمان و ستمکاران بدانند که عذاب الهی در راه آنان است.

وی با اشاره به این که آل سعود کودکان را می کشد تا جلوی نفوذ ایران را بگیرد، ادامه داد: آل سعود با این اقدامات به دنبال اشاعه اسلام اشرافیت، اسلام ذلت، فریب و در کل اسلام آمریکایی هستند.

حجت الاسلام  متقی نیا مأموریت حکومت آل سعود را اسلام زدایی دانست و یادآور شد: نفوذ ایران، نفوذ منطق اسلام ناب محمدی است و آنها نمی توانند این نور را خاموش کنند.

وی با اشاره به آتش سوزی جنگل های استان لرستان بیان داشت: از منابع طبیعی و جهاد کشاورزی می خواهیم که طبق وظیفه ذاتی خویش، از این نعمت خدادادی حراست کنند.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی