همه بي‌تقصير‌ند!
کد خبر: 686081
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002sTp
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۹
عدم بازگشت سليمي و شانه خالي كردن مسئولان فدراسيون كاراته
مسئولان فدراسيون كاراته در تلاشند تا با متهم كردن يكديگر از پاسخگويي در مورد عدم بازگشت كارمند فدراسيون خود شانه خالي كنند.
اشرف رامين
مسئولان فدراسيون كاراته در تلاشند تا با متهم كردن يكديگر از پاسخگويي در مورد عدم بازگشت كارمند فدراسيون خود شانه خالي كنند.
در حالي كه چند روزي از بازگشت كاروان كاراته ايران از مسابقات جهاني آلمان مي‌گذرد هنوز معلوم نيست مرتضي سليمي كارمند روابط بين‌الملل اين فدراسيون چرا به ايران بازنگشته. از طرفي شايعاتي مبني بر پناهنده شدن فرد مذكور نيز در رسانه‌ها مطرح شده. اما صحبت‌هاي متناقض مسئولان فدراسيون بر ابهامات اين قضيه دامن زده است. با وجود آنكه سمندر رئيس فدراسيون كاراته، آشوري دبير فدراسيون را مسئول پاسخگويي در اين خصوص معرفي كرده بود، محسن آشوري در گفت و گو با ايسنا از صحبت‌هاي سمندر اظهار بي‌اطلاعي كرد:« با خانواده او صحبت كردم و آنها گفته‌اند كه قرار است به ايران باز گردد. ماندن او در آلمان با هماهنگي من نبود و قطعاً اگر به من مي‌گفت كه مي‌خواهد چنين كاري كند، غير ممكن بود قبول كنم. من درگير مسابقات بودم و روز دوم يا سوم بود كه متوجه شدم او همراه تيم نيست. اصلاً موافق اعزام او به آلمان نبودم و در اعزام او هم نقشي نداشتم كه بخواهم جواب بدهم.»
در شرايطي كه هيچ يك از مسئولان مربوطه حاضر به پاسخگويي در مورد اتفاق رخ داده نيستند و حتي سجادي معاون وزير نيز اظهار بي‌اطلاعي كرده، مدير روابط بين‌الملل فدراسيون هم مي‌كوشد تا خود را از هرگونه تقصيري مبري كند. شهروز صدر ابعاد تازه‌اي از اين مسئله را رسانه‌اي كرده است:«رئيس فدراسيون كاراته بارها و بارها اعلام كرده بود كه مرتضي سليمي حق ندارد به همراه تيم ملي به مسابقات جهاني اعزام شود، اما من زماني كه او را ديدم تعجب كردم. سليمي همان روز اول كه به هتل رسيديم ناپديد شد. كسي تا لحظه آخر خبري از او نداشت. به هر حال بنده كارهاي روابط بين‌الملل را انجام مي‌دادم و حتي كارت بازي ملي‌پوشان را من در آلمان دريافت كردم!» صدر سفارش برخي افراد را علت اصلي اين اتفاق مي‌نامد:«از روز اول گفته بودم كه اين فرد به درد انجام كارهاي اعزام تيم نمي‌خورد اما نمي‌دانم كه چرا باز هم كارهاي اعزام را پيگيري كرد. چون واقعاً تعادل روحي و رواني نداشت. به هر حال من نمي‌دانم كه چرا دوستان او را به همراه تيم ملي به مسابقات جهاني اعزام كردند.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار