کد خبر: 1222583
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۰
زیاد ال با تمجید از کمک‌های ایران از مقاومت، نسبت به موضع کشور‌های عربی در قبال جنایت‌های اسرائیل انتقاد کرد.

جوان آنلاین: زیاد النخاله، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، امروز چهارشنبه در اظهاراتی تأکید کرد که غزه با مردم و مقاومت خود پایدار خواهد ماند، پایداری خواهد کرد و پیروز خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از المیادین، النخاله گفت: روز جهانی قدس نقطه عطفی خواهد بود که در آن وحدت مردم و مبارزان و اهداف خود را تقویت خواهیم کرد.

وی گفت: ما نقش تاریخی جمهوری اسلامی ایران در حمایت و کمک به مقاومت را در ذهن خود ثبت خواهیم کرد و از این حمایت‌ها تمجید می‌کنیم.

النخاله با اشاره به اینکه نبرد طوفان الاقصی میان کشور‌ها تمایز ایجاد کرد، ادامه داد: ما هنوز در میانه نبرد هستیم و همه باید برای حمایت از فلسطین هر کاری که می‌توانیم انجام دهیم.

وی گفت: باید در مقابله با پروژه تجزیه منطقه به نفع پروژه صهیونیستی، وحدت مقاومت و وحدت در میدان را به شدت تقویت کنیم. ما از برادران عرب خود می‌خواهیم که با ما همانطور رفتار کنند که با «اسرائیل» رفتار می‌کنند، زیرا هر آنچه که این رژیم نیاز دارد از کشور‌هایی می‌آید که همه چیز را از ما دریغ می‌کنند.

دبیرکل جهاد اسلامی افزود: با وجود محاصره و گرسنگی، متوجه شدیم که برادران عرب و مسلمان ما نمی‌توانند حتی یک جرعه آب برای تشنگان فلسطینی فراهم کنند.

زیاد النخاله در پایان گفت: مردم غزه با استواری افسانه‌ای در مقابل نیرو‌های شیطانی اعم از رژیم اشغالگر، آمریکا و متحدان آن ایستادگی می‌کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار