کد خبر: 1209706
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰
مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که تجمعات نظامیان، پایگاه نظامی و تاسیسات جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات امروز خود قرار داده است.

جوان آنلاین: مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان، امروز پنجشنبه تجمعات نظامیان رژیم اسرائیل را در اطراف پایگاه نظامی «المطله» با موشک هدف قرار داده است و موشک‌ها مستقیما به هدف اصابت کردند.

به گزارش تسنیم، مقاومت اسلامی لبنان با صدور دومین بیانیه خود اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی امروز تجمعات نظامیان اسرائیل را در پایگاه «البغدادی» هدف حملات موشکی خود قرار داده و در نتیجه تلفات قطعی به دشمن وارد کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین با صدور سومین بیانیه خود اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی امروز پنجشنبه تاسیسات جاسوسی رژیم اسرائیل را در بلندی‌های «کبری» با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و در نتیجه تلفات و خسارات قطعی به دشمن وارد کرده‌اند.

از آنجا که حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه افزایش یافته و در این تجاوز آشکار رژیم اسرائیل اقدام به نسل کشی می‌کند، مقاومت اسلامی لبنان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقدام به حملات پهپادی، راکتی و موشکی به پایگاه‌های رژیم اسرائیل کرده و با افزایش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حملات مقاومت نیز افزایش یافته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار