کد خبر: 1187434
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۱
دنيا حيدري
دنیا حیدری

ستاره‌شیفتگی مدیرعامل پرسپولیس که صحنه‌های تأسفباری را رقم زد هنوز به دست فراموشی سپرده نشده که شاهد تکاپوی مشابه همتای او در نساجی هستیم، آن‌هم در شرایطی که درودگر به وضوح دید ذوق‌زدگی افراطی درویش تا چه اندازه شأن پرسپولیس و فوتبال ایران را خدشه‌دار کرد. با این وجود به نظر می‌رسد عزم او در گذاشتن پا جای پای مدیرعامل سرخپوشان کاملاً جدی است. برتری مقابل مومبای‌سیتی در نخستین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، صدرنشینی گروه D را در نخستین حضور نساجی در این رقابت‌ها به دنبال داشت. موفقیتی که دلیل خوبی برای رسیدگی هرچه بیشتر به نماینده مازندران جهت ادامه این روند در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیاست. با این وجود شواهد حاکی از آن است که تمرکز مدیرعامل نساجی هم مانند درویش روی فراهم کردن آسایش نیمار در ایران است تا هموار کردن مسیر برای نتیجه‌گیری تیمش برابر الهلال عربستان.
صحبت‌های مدیرعامل نساجی، کار‌ها و درخواست‌های درویش جهت استقبال از رونالدو را یادآور می‌شود. همانطور که مدیرعامل سرخپوشان خواهان تشکیل ستادی جهت استقبال از ستاره پرتغالی النصر بود، درودگر نیز مدعی است ستاد داخلی استقبال در باشگاه نساجی تشکیل شده تا به بهترین شکل از تیم فوتبال الهلال میزبانی شود. هرچند که درودگر ترجیح می‌دهد به‌طور مستقیم نامی از نیمار به زبان نیاورد، اما پرواضح است که تمام تکاپوی او برای حضور نیمار در ایران است، ذوق‌زدگی که بعید نیست صحنه‌های تأسفباری را که مدیرعامل سرخپوشان به تصویر کشید بار دیگر تکرار کند. حضور نماینده‌های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا به امروز و دیروز برنمی‌گردد و محرومیت یکی، دو سال اخیر به دلیل عدم دریافت مجوز حرفه‌ای را که در نظر نگیریم، فوتبال ایران همواره یک پای ثابت چنین رقابت‌هایی است و بار‌ها و بار‌ها به اشکال مختلف میزبان رقابت‌های فوتبال در سطح بین‌المللی بوده است. با وجود این رفتار درویش و حالا درودگر به‌گونه‌ای است که گویا نخستین بار است که شاهد میزبانی ایران از تیم‌های عربستانی در خلال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هستیم.
ایران به میهمان‌نوازی شهره خاص و عام است و همواره بهترین میزبانی را از تیم‌های حریف داشته، اما امروز مسئله نه میزبانی در خور نام ایران و نماینده‌های آن که ستاره‌شیفتگی مدیران و مسئولانی است که از آن سوی بوم افتاده‌اند. مدیرانی که گویا فراموش کرده‌اند مسئولیت چه تیمی را به‌عهده دارند، به‌طوری‌که به جای مهیا کردن شرایط تیم خود جهت کسب بهترین نتیجه، تمام تمرکزشان روی استقبالی باشکوه از حریف است، درحالی‌که النصر یا الهلال با تمام ستاره‌هایی که در اختیار دارند حریف پرسپولیس و نساجی هستند و کم مانده به بهانه بهترین استقبال، سه امتیاز بازی را هم به حریف پیشکش کنیم تا به‌زعم آقایان میزبان خوبی باشیم.
اینکه بسیاری خواهان دیدار با امثال رونالدو یا نیمار هستند، اصلاً جای تعجب ندارد. در تمام دنیا هواداران فوتبال علاقه زیادی به دیدار با این ستاره‌ها دارند، اما آنچه تأسفبار است، رفتار مدیرانی است که جای حمایت همه‌جانبه از تیم خود در چنین شرایطی (مصاف با حریفان آسیایی)، مانند هواداران کم‌سن و سال و افراطی، همه نگاه و تمرکزشان روی حریف است و ستاره‌های آنها، آ‌ن‌هم به شکل افرادی که تصور می‌شود مسئول هماهنگی و فراهم کردن آسایش امثال رونالدو و نیمار هستند، نه مدیرعامل تیم‌هایی، چون پرسپولیس و نساجی.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار