کد خبر: 1187105
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۲:۲۰
فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دوران هشت ساله دفاع مقدس باعث اقتدار کشور شد، گفت: اکنون توانمندی‌هایی در اختیار داریم که نمی‌توان برخی از آن‌ها را به نمایش گذاشت.
به گزارش ایسنا، امیر دریادار شهرام ایرانی در افتتاحیه نمایشگاه دستاورد‌های نیرو‌های مسلح در بندرعباس به مناسبت هفته دفاع‌مقدس، در جمع فرماندهان لشکری، مسئولان کشوری، کارکنان نیرو‌های مسلح و آحاد مردم بندرعباس با یادآوری پیشرفت‌های کشور به ویژه نیروی دریایی گفت: دشمن در تلاش است ما را در تنگنا قرار دهد، اما به لطف خداوند، امروز ما در جهان حرف‌های زیادی برای گفتن و در صحنه‌های بین‌المللی حضور موفقی داریم.
وی با بیان اینکه «وحدتی که امروز در ایران شاهد آن هستیم دستاورد هشت سال دفاع‌مقدس است»، گفت: تجربه چندین دهه پایبندی ملت ما نسبت به وحدت و برادری نشان داد توطئه، تهدید و تحریم بر کشور اثر چندانی ندارد.
ایرانی با یادآوری جانفشانی مردم هرمزگان در عرصه‌های مختلف نظیر دفاع‌مقدس افزود: مردم جنگیدند و نگذاشتند اقتصاد کشور صدمه ببیند، ما فقط با رژیم بعث در جنگ نبودیم بلکه همه دنیا روبه‌روی ما بود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش بیان کرد: بسیاری از کشور‌ها بیش از دو قرن تلاش کردند به اقتدار برسند، اما بازهم پیشرفت ما را نداشتند.
این مقام ارشد دفاعی با بیان اینکه «از هشت سال دفاع مقدس درس‌های بزرگی گرفتیم»، گفت: این هشت سال باعث اقتدار کشور شد و اکنون توانمندی‌هایی در اختیار داریم که نمی‌توان برخی از آن‌ها را به نمایش گذاشت.
امیر ایرانی گفت: ناوگروه۸۶ یک افتخارآفرینی برای کشور عزیزمان داشت و کار مشترک سرزمین ایران بود، زیرا نیرو‌های متخصص حاضر در این ناوگروه از ۲۹استان کشور بودند. رفتار برادرانه و عفیفانه کارکنان این ناوگروه با مردم ریودوژانیرو موجب صدور فرهنگ اصیل ایرانی- اسلامی به آن نقطه از جهان شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار