کد خبر: 1187103
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰
در جلسه شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب عنوان شد

از ماه‌ها قبل آواری از تبلیغات و تحریکات از ماهواره‌ها و شبکه‌های اجتماعی فرود آمد تا عده‌ای را فریب دهند و در روز ۲۵شهریور به خیابان‌ها بکشانند، اما شاید ۵ درصد آن چیزی را که انتظارش داشتند هم رخ نداد.
دکتر حدادعادل در جلسه اخیر شورای مرکزی ائتلاف نیرو‌های انقلاب، ضمن قدردانی از دستگاه‌های انتظامی و امنیتی جهت خنثی‌سازی تحرکات آشوبگران در سالگرد اغتشاشات۱۴۰۱ با بیان اینکه نگاهی به روند یک ماه اخیر نشان از مدیریت قابل قبول اوضاع و آرامش در اقتصاد و جلوگیری از بروز التهاب و آشوب در کشور داشت، به مواردی از دستاورد‌های روحیه‌بخش جبهه انقلاب در مدت اخیر اشاره کرد.
وی با اشاره به حضور بیش از ۴ میلیون ایرانی در مراسم راهپیمایی اربعین امسال و شرکت حدود ۱۴میلیون نفر در مراسم جاماندگان اربعین در سراسر کشور، این حضور مردم را که در کمال امنیت و آرامش و بدون بروز هیچ حادثه و رخدادی برگزار شد، نمادی از مدیریت و کار اجرایی ارزشمند جوانان انقلابی عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین اثر راهپیمایی اربعین، تأثیر روحی و معنوی این رفت و برگشت بود که حدود ۲۰ میلیون نفر جمعیت آمدند و اعتقاد دینی و انقلابی خودشان را نشان دادند و این یک رزمایش مردمی بود که باید جزو دستاورد‌های جمهوری اسلامی در نظر گرفت.
دکتر حدادعادل در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تلاش‌های سردار رادان و همکارانش در مواجهه پیشگیرانه و مقتدرانه با عوامل آشوب‌طلبی در سالگرد اغتشاشات۱۴۰۱ از اقدامات فراجا در مقابله با عناصر ضدانقلاب تقدیر و تشکر کرد.
رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب در این زمینه با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده معاندان برای تکرار آشوب در کشور گفت: از ماه‌ها قبل دیدید که چه آواری از تبلیغات و تحریکات از ماهواره‌ها و شبکه‌های اجتماعی فرود آمد تا عده‌ای را فریب دهند و در روز ۲۵شهریور به خیابان‌ها بکشانند، حتی وزیر خارجه و رئیس‌جمهور امریکا و مقامات رژیم‌صهیونیستی شخصاً از مردم ایران دعوت کردند به خیابان‌ها بروند، اما شاید ۵ درصد آن چیزی که این‌ها انتظارش را داشتند هم رخ نداد و طبق آماری که دادند، از تعداد تجمعات در هیچ جا بیش از ۵۰ نفر در تجمع شرکت نکردند که نشان می‌دهد فراجا و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی بسیار خوب و با تدبیر عمل کردند.
حدادعادل در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش‌های مؤثر دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی دولت سیزدهم اشاره و با تقدیر از اقدام دولت در آزادسازی دارایی‌های بلوکه‌شده ایران در کشور‌های خارجی گفت: گرفتن حق ایران از کشور‌های غربی و امریکا سیلی محکمی بود به بیچاره‌هایی که مدام به امریکا و اروپا التماس می‌کنند که ایران را تحریم کنید. این کار خیلی معنا و پیام داشت.
رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب در بیان دیگر دستاورد جریان انقلابی در مدت اخیر به ثبات در بازار کالا‌های اساسی و بهبود روند شاخص‌های کلان اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شاهد این هستیم که در مجموع، اقتصاد و بازار هم التهاب شدید ندارند و بازار ارز نیز تلاطم‌های خارج از کنترل ندارد و تنها در چند کالا نیاز به اهتمام بیشتر برای کنترل قیمت وجود دارد که وعده‌هایی نیز برای کاهش قیمت آن‌ها داده شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار