کد خبر: 1186205
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۰
معاون سیاسی سپاه:

مشکلات کشور محصول سیاستگذاری کلان نظام نیست بلکه محصول توجه نکردن به سیاست‌ها و تدابیر رهبر معظم انقلاب است.
به گزارش ایرنا، سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در قرارگاه جهاد تبیین استان زنجان گفت: راه‌اندازی قرارگاه جهاد تبیین برای مقابله با جنگ ترکیبی است که دشمن با سرمایه‌گذاری فراوان و با تمرکز جنگ شناختی در حال انجام آن است و همه ظرفیت‌ها باید در این جهاد به کار گرفته شود.
وی ادامه داد: ما مجموعه‌ای از موفقیت‌ها را داشتیم و در یک جهاتی هم موفقیت‌ها چشمگیر نبود و در مواردی هم مشکلاتی وجود دارد که برای مردم و نظام آزاردهنده است ولی مشکلات ما محصول سیاستگذاری کلان نظام نیست بلکه محصول توجه نکردن به سیاست‌ها و تدابیر رهبری است. سردار جوانی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب عبارت‌های تکان‌دهنده‌ای مثل ناتوی فرهنگی و تهاجم فرهنگی را سال‌ها پیش مطرح کردند و نتیجه غفلت از اینها، این شد که امروز می‌بینیم. امروز تأکید رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین و امیدآفرینی است، چون دشمن بر ایجاد یأس و بدبینی در جامعه تمرکز کرده است.
جوانی با بیان اینکه در برابر جنگ ترکیبی، جهاد تبیین یک اولویت راهبردی دارد، گفت: باید مختصات این میدان و نبرد را بدانیم، کلمه قرارگاه به اعتبار همین جنگ است، ولی این جنگ از نوع نرم است.
وی با بیان اینکه در جنگ شناختی دشمن دنبال تصرف قلب‌ها و مغزهاست، تصریح کرد: در این جنگ دشمن در پی ایجاد جابه‌جایی و تبدیل محبت به تنفر و دوستی به دشمنی است. معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه باید جنگ شناختی را بشناسیم، گفت: اساس کار در جنگ شناختی تصویرسازی و اقناع‌سازی است. این مقام مسئول بر لزوم شبکه‌سازی و گفتگو تأکید کرد و افزود: از طریق جلسات متعدد با اقشار مختلف باید اطلس تبیینی تهیه شود و در این خصوص نیازمند حمایت و پشتیبانی هستیم تا در تقابل بین حق و باطل به گسترش حق کمک کنیم. سردار جوانی در بخش پایانی سخنان خود دلیل هجمه به دولت را قرار گرفتن در مسیر درست عنوان و خاطرنشان کرد: دولت بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب امروز را قربانی فردا نمی‌کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار