کد خبر: 1185803
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004yTr
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
شهردار مشهد گفت: امسال به سبب انسجام، برنامه ریزی و آسیب شناسی توانستیم میزبانی آبرومندی را انجام دهیم.

محمدرضا قلندر شریف در دیدار با معاونین و مدیران ارشد شهری اظهار کرد: فعالیت های دهه پایانی ماه صفر بسیار نیاز به تلاش و کوشش دارد اما در عین حال دیدن رضایت خاطر زائران و مجاوران سختی های آن را از بین می برد.
وی با اشاره به کار شبانه روزی همه دستگاه ها و نگرانی های موجود در دل مسئولین گفت: انسجام و همدلی برای خدمت به زائران حضرت رضا(ع) سبب شد تا عملکرد ها به گونه ای رقم بخورد که از بیرون مردم جز تلاش، خدمت، نظارت و پرکاری نبینند.
قلندر شریف گفت: در مواجهه با مردم و سنجش میزان کیفیت خدمات، شاهد آن بودیم که مردم خدمات امسال را با سالهای گذشته مقایسه میکردند و از شرایط به‌وجود رضایت داشتند.
شهردار مشهد تصریح کرد: حساسیت میزبانی از زائران به گونه ای بود که مدیران ملی برای نظارت بر روند خدمت رسانی به مشهد سفر کردند و نهایتا آنچه ما از آنها دریافت کردیم جز رضایت در خصوص ارائه خدمات به مردم نبود.
وی ادامه داد: وزیر کشور با نگرانی در خصوص وضعیت خدمات در حال ارائه وارد مشهد شد اما پس از مشاهده کیفیت خدمات، رضایت خود را از عملکرد دست اندرکاران ابراز داشت.
قلندر شریف با تقدیر از حوزه خدمات شهری در راستای نظافت شهر به‌خصوص اطراف حرم مطهر عنوان کرد: در بازدیدی که از منطقه ثامن داشتیم وضعیت نظافت در این منطقه فوق العاده و در شأن زائران حضرت رضا(ع) بود.
شهردار مشهد همچنین عملکرد حوزه حمل و نقل را در ایام پایانی صفر درخشان توصیف کرد و افزود: جهاد برای راحتی میهمانان امام رضا(ع) و تلاش برای رفع نیازهای آنها در حوزه حمل و نقل به خوبی صورت گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار