کد خبر: 1160656
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004rwG
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲
مدیرکل ثبت احوال استان البرز خبر داد
مدیرکل ثبت احوال استان البرز گفت: اکنون حدود ۶۳ هزار کارت هوشمند ملی صادر شده و در انتظار تحویل به متقاضیان این استان است.

محمود محمدی اظهارکرد: افرادی که کارت هوشمند ملی آنها صادر و آماده تحویل شده است؛ برای دریافت کارت ملی خود مطابق با آدرس ذکر شده در پیامک دریافتی به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایند.

وی ضمن بیان اینکه کارت هوشمند ملی مهمترین کارت هویتی افراد است و حتماً برای دریافت آن باید به مراکز اعلام شده مراجعه شود خاطرنشان کرد: عمده علت عدم مراجعه این افراد تغییر محل سکونت و مهاجرت به استان دیگر و یا تغییر شماره همراه درج شده در سامانه ثبت نام کارت هوشمند ملی است.

محمدی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به ادارات ثبت احوال محل سکونت جدید خود طی درخواست مکتوب کارت خود را از استان البرز به استان مد نظر خود منتقل کنند.

مدیرکل ثبت احوال استان البرز گفت: شهروندان برای استعلام از وضعیت کارت هوشمند ملی می توانند به درگاه سامانه سهیم ثبت احوال مراجعه کنند.

وی یادآور شد: این سامانه خدمات یکپارچه این سازمان است که اطلاعات فردی، خدمات الکترونیکی نظیر تغییر نام، درخواست کارت ملی، درخواست گواهی تجرد و تغییر نشانی دراین درگاه قابل مشاهده است.

محمدی افزود: با توجه به سیاست های عمومی مبنی بر دولت الکترونیک، سازمان ثبت احوال کشور با بهره گیری از تمام توان عملیاتی خود زمینه را برای صدورکارت های هوشمند برای افراد مشمول فراهم کرده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار