کد خبر: 1133066
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004klG
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اتحادیه اروپا باید از سرنوشت نظامیان آمریکایی عبرت بگیرد، گفت: اگر سپاه عزیز ما را تروریست می‌خوانید، باید مراقب عواقب بعدی آن نیز باشید.

علی اکبر علیزاده برمی، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، درباره تلاش پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: اقدام پارلمان اروپا، از روی استیصال محض بود. به این دلیل که کسانی که در حال حاضر اسم اتحادیه اروپا را بر خود گذاشته اند، مخصوصاً فرانسه، زمانی در منطقه غرب آسیا، یک ابرقدرت بودند که هرکاری را می خواستند، انجام می دادند.

وی افزود: اما حالا چه وضعی برقرار است؟ سوریه هیچ اعتنایی به حرف فرانسه نمی کند، در لبنان، فرانسه هیچ نقشی ندارد و عراق هم که بالاتر از آنها، آمریکایی‌ها را نیز از کشور خود بیرون کردند. آمریکا زمانی با یک اشاره، معادلات منطقه‌ای را تغییر می داد اما حالا به این فلاکت افتاده است و در حال حاضر مثل یک دله دزد در حال دزدی نفت در عراق است.

علیزاده برمی ادامه داد: اینها حاصل چیست؟  اقدامات بی نظیر سپاه و بزرگان مثل حاج قاسم سلیمانی در منطقه، به قدری دشمن را عصبانی کرد که دست به ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی زدند و تصور کردند که پس از آن می توانند هر غلطی خواستند، در منطقه انجام دهند اما دیدند که اوضاع بر همان روال مانده است و به این حقیقت رسیدند که تمامی اینها تحت رهبری فرمانده کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای است.

وی تصریح کرد: ایران به قدری قدرتمند است که تفنگداران دریایی آمریکا و انگلیس را علنا در خلیج فارس دستگیر می کند و اجازه شیطنت به ناوهای آنان در خلیج فارس نمی دهد. حالا چه کار می توانند بکنند؟ این اقدام اخیر اتحادیه اروپا نشان دهنده همان استیصال است. اما باید این را بدانند که این ابتدای کار است. چرا که امام عزیز، به ما آموخت که ما آمریکا را زیر پا می گذاریم و انتهای خط ما آنجاست. آمریکا شیطان بزرگ است و این کشورهای اروپایی نیز شیطانک های تحت رهبری او هستند. مگر اینکه از این اقدامات شیطانی دست بردارند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اتحادیه اروپا باید از سرنوشت نظامیان آمریکایی عبرت بگیرد. چرا که می دانید برای برخی از مقامات بلندپایه آمریکایی دائماً  لایه های حفاظتی بیشتری تدبیر می شود. پس به آنان می گویم که اگر سپاه عزیز ما را که مشت قدرتمند جبهه مقاومت است، تروریست می خوانید و تحریمش می کنید، باید مراقب عواقب بعدی آن نیز باشید. چرا که کسی که در خانه شیشه ای نشسته است، به سمت کسی که در پناه یک سنگر مستحکم جای گرفته، سنگ پرتاب نمی کند.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار