هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با حضور تماشاگران برگزار می‌شود
کد خبر: 1132294
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004kYo
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷
در نخستین جلسه ستاد حضور تماشاگران در مسابقات لیگ فوتبال مقرر شد در صورت درخواست باشگاه‌های میزبان، دیدار‌های این تیم‌ها با تماشاگر برگزار شود.

حسب دستور ریاست فدراسیون فوتبال مبنی بر مهیا نمودن شرایط حضور تماشاگران در مسابقات لیگ برتر و تشکیل ستادی در این خصوص به ریاست منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم و رئیس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال، نخستین جلسه این ستاد امروز در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

در این جلسه موارد زیر به تصویب رسید:

در صورتی که باشگاه‌های میزبان درخواست رسمی از سازمان لیگ جهت انجام مسابقه با حضور تماشاگران را دارند با هماهنگی نهاد‌های ذی ربط برگزاری مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر با حضور تماشاگران انجام خواهد شد.

مدیران باشگاه‌ها موظفند هماهنگی لازم با کانون‌های هواداران باشگاه‌ها به منظور ساماندهی و نظم دهی تماشاگران در ورزشگاه‌ها به عمل آورند.

متولیان ورزش استان‌های میزبان و رئیس هیات فوتبال استان مربوطه جهت برگزاری مسابقات با حضور تماشاگران مشارکت و تعامل کامل با باشگاه‌های میزبان داشته باشند.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال و مدیر روابط عمومی و وامور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال مسئول هماهنگی با کانون‌های هواداران باشگاه‌ها برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها خواهند بود.

ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها فقط از طریق بلیت‌های مشخص و تعریف شده در سامانه الکترونیکی بلیت فروشی صورت می‌گیرد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار