کد خبر: 1131526
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
رئیس شورای شهر تهران گفت: ما دست افرادی که به دور از هر غرض ورزی از هر حیث تخلفی ما را مطلع کرده می‌بوسیم.
در جریان برگزاری نشست خبری تشریح برنامه چهارم تحول و پیشرفت شهر تهران مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در واکنش به اتفاقات اخیر در خصوص ماجرای فیش حقوقی بستگان یکی از اعضای شورای شهر اظهار کرد: ما در خصوص روشنگری‌ها از تخلفات در حوزه مدیریت شهری استقبال می‌کنیم و در جایی که احراز شود تخلفی صورت گرفته قطعاً ورود خواهیم کرد و موضوع را مورد پیگرد قرار خواهیم داد.

وی ادامه داد: ما در دفعات قبل شاهد بودیم که برخی از دوستان خبرنگار با پایش هایی که صورت می‌دادند اخبار تخلفات برخی پروژه‌ها را به ما اعلام می‌کردند و ما با احراز صحت آن رسماً مراتب شکایت را صورت می‌دادیم و حالا هم از این موضع کوتاه نیامدیم.

رئیس شورای شهر با تاکید به اینکه اگر هر کسی از مردم و یا اصحاب رسانه وجود خلافی در بدنه مدیریت شهری را به ما اطلاع دهد آن را پیگیری و به سر انجام خواهیم رساند گفت: ماهیت رسیدگی به این تخلفات این است که افراد ما را از آن مطلع کنند نه اینکه مسائل را یکطرفه و مغرضانه منتشر کنند.

وی اعلام کرد: ما دست افرادی که به دور از هر غرض ورزی از هر حیث تخلفی ما را مطلع کرده و ما اقدامات لغو قرارداد را صورت دهیم می‌بوسیم اما خواهشمندیم که تنها موضوع را اطلاع دهند و از هرگونه فضاسازی‌های اجتناب کنند و فرآیند پس از آن را بعهده مسئولان بگذارند ضمن آنکه ما به هیچ عنوان به دنبال کار سیاسی نیستیم.

چمران با اعلام اینکه مقداری فضاسازی و تخریب صورت گرفت که مطبوعات باید آن را حل کنند، یادآور شد: ما هم تلاش خود را انجام می‌دهیم؛ همین که لغو قرار داد صورت گرفته به معنای این است که تلاش کردیم، گفته‌ایم اعداد اضافه کاری آن مسئول دفتر را به بنده ارائه دهند که جزئیات آن را ببینم، سازمان بازرسی ورود کرده و اگر تخلفی باشد، دنبال خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم این موضوع را حل کنیم.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار