جهاد اسلامی فلسطین: دشمن صهیونیستی از مواجهه با مقاومت عاجز است
کد خبر: 1120445
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hTh
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که دشمن صهیونیستی از مواجهه با گردان‌های مقاومت که مشغول اجرای عملیات قهرمانانه در کرانه باختری هستند، ناتوان است.

طارق عزالدین سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که دشمن صهیونیستی از مواجهه با گردان‌های مقاومت که مشغول اجرای عملیات قهرمانانه در کرانه باختری هستند، عاجز است.

وی افزود: دشمن صهیونیستی با مقاومت شدیدی در کرانه باختری اشغالی مواجه است به همین علت به دنبال صدور بحران به نوار غزه است، البته مقاومت در سراسر فلسطین یکپارچه است و نمی‌توان نوار غزه را از کرانه باختری اشغالی جدا کرد.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: دشمن به خوبی می‌داند که مقاومت امکانات زیادی در اختیار دارد و استفاده از موشک زمین به هوا پیامی آشکار در زمینه توانایی‌های مقاومت دارد.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به خوبی می‌داند که زبان زور و تهدید منجر به تسلیم ملت فلسطین و ایجاد بازدارندگی برای صهیونیست‌ها نمی‌شود، افزود: عملیات ترور مبارزان مقاومت در کرانه باختری موفقیت آمیز نخواهد بود و علتش این است که مقاومت روز به روز در حال گسترش است.

طارق عزالدین ادامه داد: کرانه باختری بازدارندگی واقعی را در برابر دشمن ایجاد کرده است و فلسطینیان فضای کافی برای ضربه زدن به دشمن را دارند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار