کامرون – برزیل جذاب و سرنوشت‌ساز
کد خبر: 1119561
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hFR
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
فریدون حسن

آخرین بازی‌های گروه G رقابت‌های جام جهانی فرداشب از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود، جایی که برزیل صعود کرده به مصاف کامرون می‌رود و سوئیس امیدوار با صربستان روبه‌رو می‌شود.
برزیل و کامرون، حتماً جذابیت‌های خاص خودش را دارد، آن‌هم وقتی که کامرون برای باقی ماندن در جام جهانی چاره‌ای جز پیروزی مقابل سلسائو نداشته باشد. کامرون برخلاف آنچه تصور می‌شد آن تیم قدرتمند جام‌های جهانی قبل نبود و حال تنها به یک امتیازی که از تساوی برابر صربستان به دست آورده، دل‌خوش کرده است. کامرون باید برزیل را ببرد تا امیدوار به صعود باقی بماند، آن هم در شرایط خاص به شرط آنکه اتفاقات بازی صربستان و سوئیس به سود آن‌ها رقم بخورد. یکسری اتفاقات نادر تا شاید کامرون به مرحله بعد صعود کند. تازه این در شرایطی است که برزیل جاه‌طلب نخواهد با امتیاز کامل راهی دور بعدی مسابقات شود که در این صورت کار کامرون را باید تمام شده تلقی کرد. کامرون در حرکت رو به جلو و به سمت دروازه حریف خوب عمل می‌کند، اما همزمان در بازگشت به عقب دچار مشکل است، نقطه ضعف بزرگی که حتماً مورد توجه برزیلی‌ها قرار خواهد گرفت تا بتوانند جاه‌طلبی خود را کامل کنند. کامرون شب سختی پیش‌رو دارد، شبی که شاید به حذف آن‌ها ختم شود.
اما در بازی همزمان سوئیس، تیم سه امتیازی گروه مقابل صربستان قرار می‌گیرد. سوئیس با یک امتیاز هم برگه صعود را تحویل می‌گیرد و صربستان درست مانند کامرون باید ببرد. با این تفاوت که صربستان امید زیادی به برتری برزیل مقابل کامرون دارد و می‌داند که اگر از پس سوئیس برآید به احتمال بسیار زیاد تیم دوم صعود‌کننده از این گروه خواهد بود. سوئیس در بازی‌هایی که انجام داده هرچند به لحاظ دفاعی خوب بوده، اما چندان تیم قابل اعتماد و رو به جلویی نیست. آن‌ها کامرون را در یک بازی نه‌چندان برتر با یک گل شکست دادند و در بازی دوم در‌حالی‌که باید بیش از یک گل دریافت می‌کردند با خوش‌اقبالی یک بر صفر به برزیل باختند. در سوی مقابل صربستان، تیمی هجومی و رو به جلو نشان داده که البته ضعف‌های دفاعی مفرطی دارد. بازی مقابل کامرون هم توانایی هجومی صرب‌ها را نشان داد و هم ضعف‌های دفاعی این تیم را. حالا باید دید سوئیس می‌تواند از ضعف دفاع صربستان استفاده کند یا اینکه صرب‌ها با برتری در خط حمله، شکست دوم آن‌ها را رقم می‌زنند و به مرحله بعد صعود می‌کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار