لزوم تسریع در روند تکمیل پروژه های راهداری استان البرز
کد خبر: 1115289
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004g8X
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
نماینده عالی دولت در استان البرز تاکید کرد
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: به طور قطع باید برای ارائه بهترین خدمات به مردم و ایجاد تسهیلات در ترددهای جاده ای، تدابیر ویژه ای داشته باشیم که تسریع در بهره برداری از این پروژه ها، گامی بزرگ محسوب می شود.

مجتبی عبداللهی در حاشیه بازدید از پروژه های راهداری استان البرز ، با بیان اینکه این بازدیدها با هدف بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی این بخش بود، افزود: تکمیل این پروژه ها در کاهش بار ترافیکی جاده های مهم استان بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: به طور قطع باید برای ارائه بهترین خدمات به مردم و ایجاد تسهیلات در ترددهای جاده ای، تدابیر ویژه ای داشته باشیم که تسریع در بهره برداری از این پروژه ها، گامی بزرگ محسوب می شود.

عبداللهی گفت: بخشی از آزادراه کرج_قزوین تعریض شده و در اختیار مردم قرار گرفت و همچنین اکنون تعریض مسیر پل کلاک و جاده قدیم در برنامه است.

وی افزود: امید است با توجه به تعهدات پیمانکار پروژه پل کلاک، این پروژه تا پایان سال تکمیل شود.

استاندار البرز گفت: زیر گذر پل فردیس نیز آماده بهره برداری است و در آینده نزدیک به طور رسمی افتتاح می شود.

وی افزود: با تحقق این امر بار تردد خودروهای سنگین به زیرگذر فردیس منتقل می شود و حجم قابل توجهی از ترافیک آزادراه کاهش می یابد.

عبداللهی با اشاره به بازدید از مسیر کوهسار، گفت: در این مسیر نیز گره ترافیکی وجود دارد که ساماندهی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی به وضعیت جاده سهیلیه اشاره کرد و افزود: طراحی های این جاده نیز برای تعریض صورت گرفته و مقرر شد که پیمانکار در فاصله زمانی کوتاهی، فعالیت خود را آغاز کند.

استاندار البرز گفت: جاده قزلحصار نیز به شکل ویژه ای مورد توجه قرار گرفت و طی تعاملی که بین راهداری و شهرداری های کرج و چهارباغ شکل گرفته، روند کار با سرعت در حال پیشرفت است.

وی افزود: تامین روشنایی و تعریض پل روی راه آهن و رمپ و لوپ در جاده قزلحصار نیز در حال اجرا است.

عبداللهی گفت: امید است با طراحی های صورت گرفته و اعتباراتی که برای این منظور جذب شده بتوانیم به وضعیت مطلوبی در تردد مردم در جاده های استان، برسیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار