اتاق‌های فکر در بخش تعاون تشکیل می شود
کد خبر: 1115081
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004g5B
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز :
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اعلام خبر تشکیل اتاق‌های فکر و بخش‌های پژوهش مدیریت تعاون گفت: به منظور شناسایی، تبیین و حل مسائل و مشکلات و ایجاد بسترهای مناسب برای بهره‌گیری از نیروهای خلاق دانشگاهی، اتاق‌های فکر بخش تعاون تشکیل می شود .

محمد امیری اظهار داشت : همکاران من در بخش پژوهش این اداره‌کل با استفاده از «مدیریت دانش» به ثبت و ضبط تجارب فعالان موفق در بخش تعاون خواهند پرداخت و تجربیات افراد در حل مسائل مختلف در حوزه های فعالیتی بخش های متنوع تعاون می‌تواند کارگشای تعاونگرانی باشد که اخیراً پا به عرصه تعاون گذاشتند.

وی در ادامه افزود: البته آموزش‌های مستمر از طریق سامانه تخصصی تعاون، برای متقاضیان جدید فعالیت در بخش تعاون پیش‌بینی شده و این دوره‌ها به صورت مستمر به محض ثبت مقدمات اولیه تعاونی برای اعضای هیئت موسس و سپس برای هیئت عامل تعاونی ها برگزار می شود.

امیری افزود: نظارت‌های کافی برای اجرای دقیق دوره های آموزشی برای تعاونگران از سوی کارشناسان تعاون در ادارات شهرستان ها و مدیریت تعاون استان صورت می پذیرد تا مشکلات گذشته در عدم آشنایی فعالان تعاون با این حوزه اثرگذار در بخش اقتصاد کشور در مرتفع شود.
وی در ادامه افزود: همه فعالان جدید باید با مراجعه به سامانه تخصصی تعاون در دوره های مربوطه شرکت و گواهی های پایان دوره نیز برای شرکت کنندگان در این دوره های آموزشی صادر خواهد شد.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در پایان گفت: علاوه بر بررسی موضوعات طرح های پژوهشی مرتبط با تعاون، پایان نامه ها و رساله های کارشناسی ارشد و دکتری با موضوع تعاون هم مورد حمایت قرار می گیرد. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار