کد خبر: 1113562
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس گزارش داد
یک خبرگزاری آمریکایی به برگزاری راهپیمایی «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» در ایران پرداخت و نوشت، در تهران مردم شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی سر دادند.
یک خبرگزاری آمریکایی روز جمعه به برگزاری راهپیمایی «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» در ایران پرداخت و نوشت،  در تظاهرات تهران زنان چادری که شمار آن‌ها بسیار بود پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در ‌آوردند.

خبرگزاری آمریکایی «آسوشیتدپرس» در گزارش خود نوشت، ایران روز جمعه را به مناسبت سالگرد تسخیر سفارت ایالات متحده (لانه جاسوسی) در تهران در سال ۱۹۷۹ جشن گرفت.

این منبع خبری به پخش صحنه‌هایی از حضور پرشور مردم و سخنرانی آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران از تلویزیون ایران اشاره کرد و نوشت، تلویزیون دولتی ایران به طور زنده تظاهرات‌های مختلف در سراسر کشور پخش را پخش می‌کند. در تظاهرات تهران زنان چادری که شمار آن‌ها بسیار بود پرچم جمهوری اسلامی ایران  را به اهتزاز در ‌آوردند.

این منبع خبری نوشت، تظاهرکنندگان شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

آسوشیتدپرس در گزارش خود به سخنان روز جمعه «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا و اظهارات مداخله جویانه در امور داخلی ایران نیز اشاره کرد.

«جو بایدن» رئیس‌ جمهور آمریکا به حمایت از اغتشاشگران در ایران پرداخت. آمریکا و برخی متحدان این کشو از زمان آغاز اغتشاشات در ایران تلاش کرده‌اند با موضع‌گیری‌های تند فضای آشوب در ایران را از طریق تنفس مصنوعی زنده نگاه دارند.

«جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا بامداد جمعه به وقت تهران در گردهمایی تبلیغاتی برای «مایک لوین» نماینده دموکرات در شهر «اوشن ساید» در ایالت «کالیفرنیا» به هواداران خود گفت: «ما ایران را آزاد می‌کنیم.»

بایدن گفت: «نگران نباشید، ما ایران را آزاد خواهیم کرد. آنها به زودی خود را آزاد خواهند کرد.»

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار