این همه کشته و شهید را چرا هیچ‌گاه نمی‌بینند؟!
کد خبر: 1107124
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004e0q
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
این برای من سؤال است که چرا این همه جوان کشته شده یا شهید می‌شوند و کسی به همه این‌ها تسلیت نمی‌گوید و فقط برای یک نفر تسلیت گفته می‌شود.

این برای من سؤال است که چرا این همه جوان کشته شده یا شهید می‌شوند و کسی به همه این‌ها تسلیت نمی‌گوید و فقط برای یک نفر تسلیت گفته می‌شود.
محمد گلریز، خواننده سرشناس با بیان این مطلب در محکومیت اغتشاشات اخیر گفت: اولاً ما بسیار از درگذشت خانم مهسا امینی متأثر و غمگینیم و مسئولان هم در حال بررسی علت فوت وی هستند، اما این دلیل نمی‌شود که عده‌ای کشور را به آشوب و اغتشاش بکشند و تمامیت ارضی کشور را هدف قرار دهند.
وی افزود: در این روز‌ها اتفاقی افتاده و بلافاصله سوءاستفاده‌گران به میدان آمده‌اند، ولی خدا را شکر مردم ایران بسیار هوشمند هستند و همواره در مقابل این هجمه‌ها ایستادگی کرده‌اند.
خواننده آهنگ «این پیروزی» ادامه داد: از طرف دیگر وقتی به سلبریتی‌ها خوب می‌نگرید، می‌بینید که این‌ها از این قضیه درگذشت خانم امینی تنها به دنبال بهانه بودند. آن‌ها می‌گویند ما نمی‌خواهیم ایرانی وجود داشته باشد. اغتشاش‌گران با آتش زدن پرچم ایران به خوبی این خواسته را نشان دادند.
این اعتراضات سلبریتی‌ها و کسانی که در این شرایط در جبهه مخالف قرار گرفته‌اند قابل قبول نیست و شاید خیلی‌ها که از این‌ها پیروی می‌کنند ندانند که اکثر سلبریتی‌هایی که به مردم خط و آدرس غلط می‌دهند، هدفی به جز گرفتن گرین‌کارت امریکا و تابعیت کشور‌های غربی ندارند یا اینکه حتی در بدترین حالت پناهندگی بگیرند و به خیال خود به رفاه و آزادی بی‌قید و شرط برسند. همین باعث تأثر و تأسف می‌شود و مادامی که می‌بینیم بسیاری از جوانان و نوجوانان به حرف و پیشنهاد آن‌ها در خیابان‌ها به اموال و اماکن عمومی آسیب می‌رسانند.
گلریز اظهار داشت: یک نکته مهم این است که ما چرا برای همین سلبریتی‌ها شرایط نگذاریم، مادامی که امریکا به این‌ها به شرط ایجاد آشوب در مملکت قول دادن گرین‌کارت و اقامت می‌دهد، ما هم باید برای این‌ها شرط بگذاریم که اگر می‌خواهند در این مملکت زیست کنند و فعالیت هنری یا کاری داشته باشند باید به اصول و قوانین این مملکت عمل کنند، آشوب به‌پا نکنند و با فعالیت‌شان جوانان را به اغتشاش ترغیب نکنند.
وی افزود: ما نباید نمک بخوریم و نمکدان بشکنیم. در این شرایط روی حرفم هم با هنرمندانی است که در این چند دهه در جبهه انقلاب فعالیت کرده‌اند و از نظر مالی و اقتصادی و جایگاه به بهترین مدارج رسیده‌اند و برخی از ایستادن پشت نظام شانه خالی می‌کنند که البته عده‌شان بسیار قلیل است.
این را هم عرض کنم به جز سلبریتی‌هایی که منشأ ناآرامی هستند و مردم و جوانان را به اغتشاش ترغیب می‌کنند، ما باید با دیگرانی که به اشتباه از این جریان حمایت کرده‌اند با رأفت اسلامی برخورد کنیم و بسیاری از آن‌ها ببخشیم، چون واقعاً نیت بدی نداشته‌اند و اغلب از کرده خود پیشمان شده‌اند.
این خواننده موسیقی ایرانی ادامه داد: ناگفته نماند که اگر رفتار و برخورد خشونت‌آمیز پلیس امریکا را حتی با تمام دنیا مقایسه کنید، می‌بینید و بار‌ها مشاهده کرده‌اید که چقدر وحشیانه با معترضین برخورد کرده و در موارد متعدد آن‌ها را و به‌خصوص رنگین‌پوستان را کشته است.
گلریز با اشاره به حضور مردم بیدار ایران در پاسخ به اغتشاشات اخیر گفت: به لطف خدا، مردم حضور خودشان را نشان دادند. من وقتی خودم شخصاً رفتم و دیدم باورم شد این عظمت حضور مردم را و این را هم بگویم که مردم ما بسیار باهوش هستند و خوب می‌دانند که استکبار همیشه چه نقشه‌هایی برای مملکت ما کشیده و می‌کشد.
وی به نکته مهمی اشاره کرد و گفت: این برای من سؤال است که چرا این همه جوان کشته شده یا شهید می‌شوند و کسی به همه این‌ها تسلیت نمی‌گوید و فقط برای یک نفر تسلیت گفته می‌شود؟

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار