جلسه بررسی فعالیتها،مسائل و مشکلات کنترل نظارت شهرداری مشکین دشت برگزار شد
کد خبر: 1105658
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ddC
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۴
جلسه ای به منظور بررسی فعالیت ها، مسائل و مشکلات پیرامون کنترل نظارت شهرداری با حضور صفرخانلو ،شهردار مشکین دشت محمد رضا ابراهیمی ، سرپرست بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری علی سوری ، مسئول کنترل نظارت و جمعی از ماموران کنترل نظارت این شهرداری برگزار شد.

یشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز ، ساماندهی و برخورد قانونی با افراد سودجو ، بیان مسائل و مشکلات ماموران کنترل نظارت و ارائه راهکارهای مناسب از موارد مطروحه در این جلسه بود.
 صفرخانلو شهردار مشکین دشت ، از کلیه پرسنل شاغل در این واحد تقاضا کرد تا ضمن افزایش نظارت و گشت و کنترل در سطح شهر با هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و تعامل با سایر دستگاه های مرتبط اعم از قضایی و انتظامی ترتیبی اتخاذ نمایند تا عرصه را بر متخلفان ساختمانی بیش از گذشته محدود نموده و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار ننمایند ، چرا که حیات شهری در گرو ساخت و سازهای قانونمند مبتنی بر قوانین و مقررات شهرسازی و اصول فنی و مهندسی می باشد.
در ادامه این جلسه ماموران کنترل و نظارت حاضر در جلسه به بیان مسائل ، مشکلات ، فشارهای کاری و معضلات سر راه این واحد پرداخته و در این میان انتقادات و پیشنهاداتی را مطرح نمودند.
شهردار مشکین دشت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ماموران کنترل نظارت ، امر نظارت بر کار ساختمانی را مسئولیتی پر چالش معرفی کرد که با اتکا بر رضایت خداوند متعال می توان از پس این امر برآمد ، در پایان وی جلوگیری از ایجاد خلاف و یکسان بودن قوانین برای همه را مهم ترین اصل در راه رسیدن به شهری قانونمند بیان کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار