پروژه مسکن ۲۷۶ واحدی کرج با حضور استاندار البرز افتتاح شد
کد خبر: 1103710
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004d7m
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه ۲۷۶ واحدی مسکن مهر شرکت تعاونی سازمان ملی استاندارد کرج واقع در میدان استاندارد مجموعه ورزشی دکتر شریعتی ظهر امروز با حضور دکتر عبداللهی استاندار البرز در شهریور ماه سال جاری به اتمام و بهره برداری رسید.

پروژه مسکن مهر ۲۷۶ واحدی میدان استاندارد کرج که از سال ۱۳۹۲ برای اقشار کم درآمد پیش بینی و با منابع تسهیلاتی تکمیل و بهره برداری رسید.

آیین افتتاح و بهره برداری از این طرح مسکن مهر با حضور استاندار البرز و مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و هیئت عامل مدیره تعاونی مسکن استاندارد برگزار شد و با افتتاح این مجموعه مسکونی ۲۷۶ خانوار در کرج میدان استاندارد استقرار خواهند یافت.

دکتر عبداللهی استاندار البرز در آیین افتتاح ضمن تشکر از تلاش های هیئت عامل شرکت تعاونی مسکن استاندارد، بر ضرورت استفاده از تجربیات موفق تعاونیهای برتر و توانمند در مسکن مهر در ساخت مسکن تاکید کرد و گفت: باید تعاونی ها در ساخت و تولید مسکن ورود کنند. تجربیات موفق مجموعه های تعاونی در گذشته برای ساخت مسکن مورد تعهد دولت باید پای کار بیاید.

استاندار البرز ضمن تاکید بر تکمیل و تامین خدمات مورد نیاز زیرساختی مانند انشعابات از سوی دستگاه‌های اجرایی استان گفت: دستگاههای اجرای خدمات رسان باید در تامین خدمات مورد نیاز مسکن به ویژه تعاونی های مسکن در تامین انشعابات مورد نباز و موارد ضروری پیشگام باشند.

نماینده عالی دولت در استان البرز در ادامه به ضرورت راه اندازی فوری تعاونی‌های مسکن دستگاه های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به ‌اندازی تعاونی‌های مسکن کارکنان مجموعه تحت امر خود اهتمام داشته و از اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز می خواهم مقدمات ثبت قانونی تعاونیهای مسکن را فراهم کند. دستگاه های اجرایی باید برای ساخت مسکن مورد نیاز کارکنان خود اقدام کنند.

پس از آیین افتتاح و بهره برداری از این مجموعه مسکن، استاندار البرز در منزل یکی از خانواده های مستقر در مسکن ۲۷۶ واحدی استاندارد حضور و با افراد خانواده دیدار و گفتگو کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار