حضور تولیت آستان قدس در جمع کودکان مرکز بهزیستی مشهد
کد خبر: 1103349
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004d1x
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱
تولیت آستان قدس رضوی در برنامه دیگری از سلسله بازدیدها از مراکز بهزیستی شهر مشهد در جریان دغدغه‌ها و دشواری‌های نگهداری از کودکان و توان یابان بی سرپرست و بدسرپرست قرار گرفت.
سیده سمیه ناصری

تولیت آستان قدس رضوی در برنامه دیگری از سلسله بازدیدها از مراکز بهزیستی شهر مشهد، ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیر و پرسنل موسسه «بوستان شکوه مهر» و نیز مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی، در جریان دغدغه‌ها و دشواری‌های نگهداری از کودکان و توان یابان بی سرپرست و بدسرپرست تحت نظارت این مؤسسه قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی ساعتی در جمع کودکان بی سرپرست و بدسرپرست «بوستان شکوه مهر» حضور پیدا کرد و ضمن تقدیر از خدمات بی دریغ و شبانه روزی کارکنان این مؤسسه خیریه، با تقدیم هدایایی کودکان را مورد لطف و تفقد قرار داد.

تولیت آستان قدس رضوی با عرض خداقوت به همه خادمان و زحمت کشان این مرکز، توصیه کرد که با نگاه بی سرپرست یا بدسرپرست به ایتام خدمت نکنند، به عنوان امانت الهی نگاه کنند و افزود: همه موجودات زن و فرزند و خانواده خداوند متعال هستند؛ پس به عنوان امانت خداوندی که در اختیار شما قرار گرفته است، به این بچه‌ها نگاه کنید تا احساس خستگی نکنید و همین طور مأجور باشید.

  در پایان این دیدار نیز از خدمات همه کارکنان مجموعه با هدایایی تجلیل شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی