حالا نوبت عمل به وعده‌ها با اتکاء به شناخت دقیق میدان است
کد خبر: 1100640
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cKG
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به پایان دوره اول سفر‌های استانی رئیس‌جمهور
پایان دور نخست سفر‌های استانی دولت سیزدهم در هفته گذشته با سفر به استان کرمان به پایان رسید؛ اعلام اتمام دور نخست با واکنش‌های بسیاری از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود.

پایان دور نخست سفر‌های استانی دولت سیزدهم در هفته گذشته با سفر به استان کرمان به پایان رسید؛ اعلام اتمام دور نخست با واکنش‌های بسیاری از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود. کاربران این سفر‌ها را برای شناخت میدانی مشکلات و فهم دقیق مختصات مسائل کشور ضروری دانستند، اما تأکید داشتند مهم‌تر از اصل این سفر‌ها عمل به وعده‌های داده شده است. همچنین انتشار تصاویری از لباس‌های خاکی رئیس‌جمهور توجه کاربران را جلب کرد. آن‌ها این لباس خاکی را نشان افتخار آیت‌الله رئیسی در سرکشی به مشکلات مردم دانستند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران مرور شده است.


محمد مهدی خالقی:
خدا توفیقات حاج آقای رئیسی را هر روز بیشتر کند. در یکسال سفر به ۳۱ استان کار بسیار مهمی است. مدیریت جهادی - میدانی، هم به کیفیت خدمات دولت می‌افزاید و هم کمیت را افزایش می‌دهد. حتی می‌تواند به کاهش فساد‌ها کمک کند. #سفرهای_استانی
علی نادری:
شاید این تصویر، تکراری‌ترین قاب از رئیس‌جمهور در یکسال گذشته باشد. در جمع مردم. تصویر مربوط است به سفر کرمان، آخرین سفر از دور اول سفر‌های استانی. کارنامه یکساله را باید در این قاب‌هاجست‌وجو کرد. اینکه در یک‌سالگی دولت، کنار همه کار‌ها یک دور به کل استان‌ها سرکشی شده یعنی تلاش شبانه‌روزی.
عبدالله گنجی:
رئیس‌جمهور در یک‌سال یک دور کامل سفر‌های استانی را به پایان برد. باید به ایشان و همکاران خصوصاً آقای مرتضوی خدا قوت گفت. گنجینه‌ای برای تصمیم‌گیری و قضاوت جمع کرده‌اند. پیشنهاد می‌کنم دو سال آینده این سفر‌ها لغو و کنترل تعهدات و مصوبات در سال چهارم دولت با شروع مجدد این سفر‌ها انجام شود.
احمد روستایی:
سفر رئیس‌جمهور به ۳۱ استان و ثبت تصاویری مانند لباس خاکی رئیس‌جمهور ارزشمند است و قابل تقدیر. اما قضاوت نهایی براساس این لباس‌های خاکی نیست، قضاوت با تصاویر رونق سفره‌های مردم است که امیدواریم در پایان چهار سال آقای رئیسی با اتکاء به تجارب این سفر‌ها و شناخت‌های دقیق، شاهدش باشیم.
امید دانایی:
دور نخست سفر‌های آقای رئیسی به پایان آمد کاری جهادی و عالی بود. رئیس‌جمهور پایتخت‌نشین نمی‌تواند مشکلات کشوری به پهناوری ایران را آن هم با سیستم فشل بروکراسی به خوبی دریابد. مهم، اما پیگیری و عمل به وعده‌های داده شده به مردم است. اگر سفر‌ها نتیجه‌بخش نباشد، خودش پاشنه آشیل دولت می‌شود.
کمال لطفی:
این تصویر به عنوان یک قاب ماندگار در تاریخ انقلاب ثبت خواهد شد آنجا که طوفان شن هم حریف رئیس‌جمهور برای حضور در جمع ولی‌نعمتان انقلاب در محروم‌ترین نقطه کرمان نشد و دعای خیر همین مردم گره‌های بزرگی را باز خواهد کرد که عقل جماعت محاسبه‌گر و مادی‌گرا فرسخ‌ها از آن دور است.
محمد جواد مرادی:
از «قَبای ایتالیایی» تا «قَبای خاکی» کلی راهه.
حامد عاقل:
این عکس خاکی رو باید قاب بگیرن و بزنند تو اتاق همه مسئولان که غیرت و وجدان تو کار یادشون نره.
حسین نوروزی:
این تصویر خاکی از سفر آقای رئیسی به کرمان رو که دیدم ناخودآگاه یاد اول انقلاب افتادم... حاجی حداقل جمعه‌ها رو استراحت کن دیگه.
حمودی:
کافی بود یه رئیس‌جمهور خارجکی لباسش بخاطر دیدار با مردم اینطوری خاکی شده بود... همه پیج‌های فکت و پیج‌های زرد درباره‌ا‌ش پست می‌ذاشتند و شروع می‌کردند به خودتحقیری

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار