سالک: یک تار موی سردار همدانی به امثال اینها می‌ارزد
کد خبر: 1100187
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cCx
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
واکنش فعالان سیاسی به وقاحت موسوی
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: یک موی سردار همدانی به صد تا از امثال میرحسین موسوی و دیگران می‌ارزد، این شهید بزرگوار در عرصه‌های مختلف انقلابی و مبارزاتی و بعد هم در صف مدافعان حرم خدمات مهمی را انجام داد و سرافرازانه به شهادت رسید.

حجت‌الاسلام احمد سالک، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی  پیرامون بیانیه اخیر یکی از سران فتنه اظهار داشت: سران فتنه مورد مرحمت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفتند؛ در هر کشوری که این‌ها چنین کارهایی را انجام داده بودند دولت آن کشور همان موقع تکلیفشان را روشن می‌کرد، اما این‌ها دارند در سایه لطف و مرحمت جمهوری اسلامی زندگی می‌کنند.

وی تصریح کرد: این‌ها مدیون ملت ایران هستند، نه طلبکار؛ خیانتی که در فتنه ۸۸ شد به این سادگی قابل جبران نیست و این لکه ننگ تاریخی به پیشانی این آقایان چسبیده شده است و نمی‌توانند به هیچ وجه این را از خود پاک کنند و این خیانتی است که با همکاری خارجی‌ها به ملت ایران شد و آن همه خسارت به کشور زد و بسیاری از موفقیت‌ها را تحت‌الشعاع قرار داد؛ به همین دلیل از نظر ملت ایران، تکلیف این آقایان روشن است.

سالک افزود: همان مباحثی که در فضای مجازی از طرف بیگانگان برای انحراف جامعه مطرح می‌شود، این‌ها هم همان‌ها را تکرار می‌کنند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به توهین موسوی به سردار سرافراز جبهه مقاومت شهید حاج حسین همدانی تأکید کرد: یک موی سردار همدانی به صدتا از امثال میرحسین موسوی و دیگران می‌ارزد، این شهید بزرگوار در عرصه‌های مختلف انقلابی و مبارزاتی و بعد هم در صف مدافعان حرم خدمات مهمی را انجام داد و سرافرازانه به شهادت رسید و این صحبت‌ها ذره‌ای از رشادت‌های این شهید و ارادت مردم به ایشان کم نمی‌کند.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار