تامین اعتبار پروژه‌های راکد استان و جلب مشارکت بخش خصوصی در اولویت قرار دارد
کد خبر: 1099294
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004byY
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
استاندار لرستان:
زیویار، برای رفع محرومیت در لرستان، تامین اعتبار پروژه‌های راکد استان و جلب مشارکت بخش خصوصی در اولویت قرار دارد و از تمامی ظرفیت ها استفاده می شود.

به گزارش جوان از لرستان، «فرهاد زیویار»، امروز(11مرداد)، در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه‌ای به منظور بررسی وضعیت پروژه‌های در دست احداث لرستان در نهاد ریاست جمهوری برگزارشد، اظهارداشت: این جلسه هدف پیگیری در راستای تأمین اعتبار مورد نیاز تکمیل پروژه‌های در دست احداث استان برگزار شد.

استاندار لرستان به تاکید رئیس جمهور مبنی بر رفع محرومیت از استان و خدمات رسانی به مردم اشاره کرد و افزود: در این راستا از امکانات و ظرفیت‌ها برای پیگیری تامین اعتبار پروژه‌های راکد استان و جلب مشارکت بخش خصوصی استفاده می شود.

وی با اشاره به اینکه گزارشی از آخرین وضعیت و اهمیت بهره برداری از پروژه  سد «معشوره»، سد «تاج امیر» و راه آهن لرستان و تأثیر آنها در وضعیت استان به معاون اجرایی رئیس جمهور ارائه شده است، خاطرنشان کرد: پس از بررسی هر کدام از طرح‌های معرفی شده به تفکیک مقرر شد اعتبار مورد نیاز این پروژه‌ها با هدف تسریع در احداث آنها تأمین و در اختیار استان قرار گیرد.

زیویار به اولویت بندی این پروزه ها اشاره کرد و گفت: با تکمیل هر کدام از این پروژه ها چند شهرستان و حتی تمام استان از آن منتفع خواهند شد.

برچسب ها: لرستان ، پروژه ها ، اقتصاد
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار