شهرداری مراغه سهم نیم درصد کتابخانه ها را به موقع پرداخت کند
کد خبر: 1099044
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004buW
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرماندار مراغه گفت: پرداخت به موقع سهم نیم درصدی کتابخانه مطالبه اصلی اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان از شهرداری است.

موسی شعفی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان مراغه اظهار داشت: برابر قانون در صورت امتناع شهرداری‌ها از پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه، وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلف است بر اساس فهرست اعلامی از طرف دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مبالغ مربوطه را از سر جمع اعتبارات مربوط به درآمد شهرداری ها و یا درآمد قانون مالیات بر ارزش افزوده از سهم همان شهر کسر و نسبت به پرداخت آن در وجه کتابخانه های عمومی آن شهر اقدام کند.

وی بیان کرد: از این رو اگر شهرداری مراغه‌ سهم نیم درصد کتابخانه را به موقع پرداخت کند این بودجه فرهنگی از شهرستان خارج نمی‌شود و در کتابخانه‌های عمومی مراغه هزینه می‌شود.

شعفی اضافه کرد: خوشبختانه شهرداری قسمتی از سهم را در برخی از ماه‌ها پرداخت کرده و انتظار می‌رود این روند تداوم داشته باشد.

وی اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری علاقه‌مند به پرداخت به موقع سهم کتابخانه است و متاسفانه مشکلات مالی علت تاخیر در پرداخت به موقع از سوی شهرداری عنوان می‌شود.

برچسب ها: مراغه ، انجمن ، کتابخانه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار