عربستان عامدانه بایدن را به کرونا مبتلا کرده است؟
کد خبر: 1098593
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bnF
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی در کاخ سفید به اخبار مطرح‌شده درباره نقش عربستان در ابتلای رئیس جمهوری امریکا به کرونا واکنش نشان داد.

سرویس بین الملل جوان آنلاین: جان کربی هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی در کاخ سفید به اخبار مطرح‌شده درباره نقش عربستان در ابتلای رئیس جمهوری آمریکا به کرونا واکنش نشان داد

براساس این گزارش، یک خبرنگار در کنفرانس مطبوعاتی «جان کربی»، هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی در کاخ سفید، پرسید: با توجه به اینکه «جو بایدن» فقط ۴ روز بعد از سفر به عربستان به کرونا مبتلا شد، تا چه حد این احتمال مطرح است که عربستان عامدانه بایدن را به کرونا مبتلا کرده باشد؟

وی افزود: برای پاسخ این سوال باید به کارین سخنگوی کاخ سفید مراجعه کنی و بحث وضعیت جسمانی رئیس جمهور خارج از اختیارات من است.

کربی در ادامه گفت: نمی‌دانم این حرف از کجا درآمده، چه چیزی باعث شد چنین سؤالی بکنی؟ به هر حال، این ایده که یک کشور خارجی بخواهد عمداً رئیس جمهوری آمریکا را مبتلا به کرونا کند واقعاً احمقانه است.

وی گفت که چنین چیزی وجود ندارد و باید با چنین ایده‌هایی در حد یک ایده کاملاً احمقانه برخورد کرد.

جو بایدن روز ۱۵ جولای در سفری دو روزه به عربستان سعودی سفر و با ملک سلمان و محمد بن سلمان شاه و ولیعهد سعودی و نیز برخی مقامات کشور‌های عربی دیدار کرد.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار