الان وقت همدلی است
کد خبر: 1097774
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ba2
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
هنوزهم فوتبال ملی در شوک عجیبی گرفتار است. هنوز گروهی به تغییر اصرار دارند و عده‌ای معتقدند اسکوچیچ با تیم ملی به دوحه نمی‌رسد. یک عده هم منتظرند ببینند عاقبت چه پیش می‌آید.
سیدرضا فیض آبادی
اما رسالت ما به عنوان رسانه ایجاب می‌کند تمام قد از تیم ملی حمایت کنیم. خط راس ما منافع ملی است. حداقل الان در فاصله صد و چند روز مانده به بزرگترین فستیوال جهانی فوتبال با بیش از ۴ میلیارد بیننده باید همه بگو مگو‌ها را کنار بگذاریم و یک دل و یک صدا پشت سر تیم ملی بایستیم.
امروز برخلاف ده روز پیش تکلیف روشن شده و این یعنی یک گام رو به جلو. الان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی است و حتما با اختیارات تام. به اسکوچیچ احترام می‌گذاریم و به انتخاب هایش.
هیچ بازیکنی بزرگتر از تیم ملی نیست و هرچقدر هم بازیکن ستاره باشد یا ماه و خورشید باید تابع نظرات سرمربی باشد. نمی‌دانیم برنامه جناب اسکوجیچ برای سرکش‌ها در تیم ملی چیست. آیا بخاطر موقعیت حساس تیم ملی مصلحت اندیشی را فدای نظم و اصول مربیگری می‌کند یا با گذر از یکی دوستاره ناندار، کاری می‌کند که حساب کار دست دیگران بیاید.‌
نمی‌دانیم، ولی آنچه وظیفه خود می‌دانیم حمایت از تیم ملی فوتبال است. اسکوچیچ باید قدر این موقعیت را بداند و از تمام ظرفیت‌های مد نظر برای موفقیت در جام جهانی استفاده کند و برای او انتخابات فدراسیون فوتبال و هشتم شهریور نباید ایجاد نگرانی کند اگر چه نگرانی وجود دارد. با این وجود از امروز هرکدام از ارکان فوتبالی و رسانه‌ای که خلاف منافع ملی ساز ناکوک بزنند خیانت کار شناخته می‌شوند و بابد مقابل آن‌ها ایستاد و تکلیف آن‌ها که منافع ملی را بدون در نظر گرفتن هر مصلحتی ارجح می‌دانند هم تکلیفشان روشن و شفاف است و دم همه حامیان تیم ملی گرم.
در حقیقت تکلیف خائنان و خادم فوتبال ملی از امروز به بعد مشخص و روشن است و سنگ اندازی در راه جام جهانی را فقط خائن‌ها بلدند و خادم‌ها هم حمایت با جان و دل را وطیفه خود می‌دانند.
منتظر اعلام برنامه‌های آقای اسکوچیچ می‌مانیم تا با هر گامی که تیم ملی را به دوحه نزدیک‌تر می‌کند ما نیز حمایتش کنیم و انشالله که این اعتقاد نزد هم به وجود آید که تیم ملی مهم است نه افراد و منافع اشخاص.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار