کانال ورزش بانوان مطالبه‌گر باشد
کد خبر: 1096715
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bIx
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۹
مریم کاظمی‌پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص «کانال ورزش بانوان» گفت: «این کانال پل ارتباطی بین همه دستگاه‌ها برای رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی مخصوصاً در حوزه ورزش بانوان است.

مریم کاظمی‌پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص «کانال ورزش بانوان» گفت: «این کانال پل ارتباطی بین همه دستگاه‌ها برای رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی مخصوصاً در حوزه ورزش بانوان است. ما در دو بخش کمبودهای عمیقی را داریم؛ یکی ارتقای سطح دانش و سواد بدنی و حرکتی بانوان کل کشور به منظور دسترسی و توسعه ورزش همگانی و بهره‌مندی از مزایایی که جامعه بانوان و به دنبال آن کل جامعه می‌توانند از آن مرتفع شوند و دیگری پیشگیری از بیماری‌ها، آسیب‌های ناشی از کم‌تحرکی و بی‌تحرکی.پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، روحی و روانی از رویکردهای بخش عام است که نقش بسزایی در افزایش دانش علوم ورزشی خواهد داشت.»
کاظمی‌پور با تأکید بر نقش این کانال در مطالبه‌گری حوزه بانوان عنوان کرد: «قطعاً کانال بانوان در بخش عظیمی از مطالبات که از بازتاب‌های مختلف مخاطبان و شنوندگان دریافت می‌شود، کمک شایانی خواهد کرد. ضمن اینکه می‌تواند در برنامه‌ریزی‌ها، سیاستگذاری‌ها و شاخص‌های عملکردی ما هم اثربخش باشد. با این کار می‌توانیم پاسخگوی مطالباتی باشیم که با کمی تفکر به آنان، راهکارهای مختلف عملیاتی را برای آن پیش‌بینی خواهیم کرد. رادیو می‌تواند کمک مؤثری در این زمینه به ما کند. امید دارم پس از افتتاح این کانال اثرات خوبی را در مطالبه‌گری بانوان و دیگر ورزش‌دوستان کشور داشته باشیم. برداشتن یک بحران و خلأ حمایتی با موضوع و رویکرد ورزش از بانوان کشور شاید دغدغه بسیاری از دستگاه‌ها باشد. چه بسا خیلی از آنان تمایل داشته باشند هزینه‌های فرهنگی خود را به نوعی در مسیر ورزش به جهت رفع چالش‌های فرهنگی که در وظایف‌شان آمده صرف کنند.»

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار