آغاز یک اتفاق خوب؛ هناس از امروز با بلیت شناور ارائه می‌شود
کد خبر: 1093420
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aRo
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
از امروز، سینماهای حوزه هنری در سراسر کشور، بلیت‌های فیلم هناس را به صورت شناور ارائه می‌دهند. بدین‌ترتیب، بلیت این فیلم در سانس‌های روز، با کاهش مواجه خواهد شد.

 در میان اخبار غالبا بد این روزهای سینمای ایران، یک تصمیم درست و کارشناسی‌شده کافی است تا دامنه امیدواری‌ها نسبت به آینده این سینما بیشتر شود.

حوزه هنری اعلام کرد طرح بلیت شناور را به صورت آزمایشی برای فیلم هناس در سینماهای خود اعمال می‌کند. بنا بر این طرح که از امروز اجرایی شده است، بلیت سانس‌های ظهر و بعدازظهر، ۲۵ هزار تومان، سانس‌های غروب، ۳۰ هزار تومان، سانس‌های اول شب، ۴۰ هزار تومان و سانس‌های شبانه، ۴۵ هزار تومان اعمال می‌شود.

این اقدام سبب می‌شود تا مخاطبان بیشتری در سانس‌های مرده حضور یافته و بدین‌ترتیب، راندمان مخاطب برای این فیلم بالاتر برود.

ایرنا، طی هفته گذشته در گزارشی، به مخاطبان فیلم بدون قرار قبلی در روز شنبه که به مناسب میلاد امام رضا (ع) نیم‌بها بود و با استقبال خوبی مواجه شد، اشاره، و عنوان کرد که هزینه بالای بلیت، یکی از عوامل مهم عدم‌استقبال مخاطب از فیلم‌های روی پرده است. حال و با شناور شدن قیمت بلیت، مشی سینماداری در کشور، به نرم جهانی خود نزدیک شده و قطعا میزان مخاطبان نیز به طرز قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

ایرنا امیدوار است با توجه به تضمین موفقیت این طرح، مدیران سینمایی نیز مجاب شود تا این طرح را برای سینماهای خود اجرا کند. هم‌اکنون که ۳ ماه از بهترین زمان اکران سال گذشته، بلیت ۴۵ هزار تومانی نتوانسته مخاطبان چندانی را به سینما گسیل دارد. بنابراین این شیوه، ضمن نزدیک کردن سینمای ایران به مسیر صنعتی، مخاطب بیشتری را به سینماها کشانده و گیشه سینمای ملی را پررونق‌تر می‌کند.

منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار