مدرسه عالی مهارتی صنایع فرش و پوشاک دانشگاه آزاد هریس افتتاح شد
کد خبر: 1092975
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aKd
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
رییس دانشگاه آزاد هریس از افتتاح مدرسه عالی مهارتی فرش دستباف در این شهرستان با هدف احیای ارزش های تاریخی، فرهنگی و اقتصادی فرش دستباف خبرداد.

جواد محمودی کرمجوان ادامه داد: ایجاد اشتغال همراه با آموزش فنی و آموزش به صورت تخصصی در زمینه کسب مهارت در منطقه و کشور، توانمندسازی و ارتقاء جایگاه صنعت فرش دستباف منطقه، برندسازی و بازگرداندن اعتبار فرش دستباف هریس و حرکت به سوی تولید با بروزرسانی و ارتقاء علمی و فنی صنعت فرش در جهت بالا بردن کیفیت و اعتمادسازی جامعه مصرف کننده از دیگر اهداف ایجاد مدرسه عالی مهارتی صنعت فرش در این مجتمع آموزشی است.

رییس دانشگاه آزاد هریس در مورد ایجاد مدرسه عالی مهارتی پوشاک افزود: کارگاه تولیدی پوشاک صنعتی دانشگاه آزاد هریس با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب؛ کنترل کیفیت طبق استانداردهای جهانی با سرویس دهی مناسب به مشتریان ایجادشده و در راه رسیدن به آرمان اصلی خود که همواره جلب حداکثری رضایت مشتریان است دست از تلاش بر نخواهد داشت .

وی ادامه داد: مهارت آموزان پس از طی دوره های کوتاه مدت و میان مدت در این مجتمع موفق به دریافت گواهینامه های معتبر از این دانشگاه شده و می توانند وارد بازار کار و اشتغال شوند.

کرمجوان اعلام کرد: حداقل پذیرش مهارت آموز در هر دوره در مدرسه عالی مهارتی صنایع فرش و پوشاک  ۱۵۰ مهارت آموز می باشد که پس از طی مراحل آموزشی ، مهارت آموز می تواند به عنوان یک فرد حرفه ای در زمینه تولید فرش و پوشاک در بازار کار مشغول شود.

برچسب ها: آموزش ، فنی ، پوشاک
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار