آزادسازی اراضی ملی شهرستان طرقبه - شاندیز به ارزش 2 هزار و 250 میلیارد تومان
کد خبر: 1091879
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004a2x
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی خبر داد:
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف 225 هکتار از اراضی ملی در شهرستان طرقبه و شاندیز از چنگال متصرفان خبرداد.

سرهنگ مجید علی نیا فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی گفت: در طی گشت زنی های نیروهای یگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن شهرستان طرقبه - شاندیز، در محدوده چالیدره، اراضی سرباغو، مشاهده شد اشخاصی در زمینی به مساحت 225 هکتار اراضی دولتی که ارزش آن مبلغ 2هزار و 250 میلیارد تومان بوده است؛ اقدام به کاشت نهال و احداث بنا و استخر در اراضی دولتی نموده است که با آرای صادره از مراجع قضایی نسبت به اجرای حکم قلع و قمع، رفع تصرف و اعاده به وضع سابق اقدام شد. 

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی همچنین به نقش مهم گزارش های مردمی در جلوگیری از تصرفات اراضی دولتی اشاره کرد و گفت: گشت حفاظت اراضی این اداره کل به صورت مستمر مشغول بازدید از حوزه استحفاظی بوده و با هرگونه تصرف اراضی ملی به شدت برخورد می کند.

وی در پایان اظهار داشت: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و زمین خواری با شماره تلفن ثابت به شماره 05137650179 و سامانه تلفن گویای 4 رقمی 1656 تماس بگیرند و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي اعلام کنند. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار