سکوت برخی دولت‌ها در برابر ترور، پاداش به تروریست‌ها است
کد خبر: 1089795
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZVL
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
باقری:
معاون سیاسی وزارت امور خارجه با حضور در منزل شهید صیاد خدایی تصریح کرد: سکوت برخی دولت‌ها در برابر ترور، پاداش به تروریست‌ها است و تا زمانی که تروریست‌ها امید به دریافت پاداش داشته باشند، تروریسم ریشه‌کن نخواهد شد.

«علی باقری» معاون سیاسی وزارت امور خارجه، شب گذشته (دوشنبه) دوم خرداد ماه با حضور در منزل شهید حسن صیاد خدایی و دیدار با همسر، فرزندان و خانواده این شهید، اظهار داشت: شهادت، سعادتی است که فقط نصیب انسان‌هایی می‌شود که از پیش از این که از جان خود بگذرند، از همه چیز خود گذشته‌اند.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه با اشاره به این که با هر قطره خون شهید که بر زمین ریخته می‌شود، بار مسؤولیت کارگزاران نظام افزایش می‌یابد، افزود: ترور نه‌تنها موجب اخلال در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی نمی‌شود، بلکه خون پاک شهدا، حرکت انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت را شتاب می بخشد.

باقری با اشاره به دوگانگی سیاست برخی از دولت‌های غربی در قبال پدیده تروریسم، تصریح کرد: همان اندازه که تروریسم محکوم است، سکوت در برابر ترور هم محکوم است.

معاون سیاسی وزارت امور خارجه افزود: سکوت برخی دولت‌ها در برابر ترور، پاداش به تروریست‌ها است و تا زمانی که تروریست‌ها امید به دریافت پاداش داشته باشند، تروریسم ریشه‌کن نخواهد شد.

باقری با اشاره به اراده راسخ ایران برای مقابله با تروریسم اظهار داشت: این ترورها هیچ تأثیری بر سیاست ایران در مبارزه همه‌جانبه با تروریسم در منطقه نداشته و بدون تردید سیاست ثبات آفرین، امنیت ساز و ضدتروریسم ایران قوی‌تر از گذشته ادامه خواهد یافت.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار