شکایت از سرایدار‌ها به اتهام سرقت دلار
کد خبر: 1089254
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZMc
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶

مرد پولدار وقتی متوجه شد دلار‌های اصلی‌اش با دلار‌های تقلبی جابه جا شده از دو سرایدارش به اتهام سرقت شکایت کرد.
به گزارش جوان، صبح دیروز مرد میانسالی به دادسرای ویژه سرقت رفت و از سرقت دلارهایش به دست فرد آشنایی شکایت کرد. وی گفت: «وضع مالی خوبی دارم و در خانه بزرگ ویلایی در یکی از خیابان‌های شمال غربی تهران همراه خانواده ام زندگی می‌کنم. چند سالی است که دلار و طلا می‌خرم و پس‌انداز می‌کنم.
معمولاً دلار‌ها را در خانه ام نگهداری می‌کنم، چون سرایدار دارم و خاطر جمع بودم اتفاقی نمی‌افتد. چند روز قبل پسرم برای تفریح به یکی از کشور‌های همسایه رفت و من مقداری دلار به او دادم تا از آنجا سوغات بیاورد، اما خبر نداشتم دلار‌هایی که به او داده‌ام تقلبی است و او را به دردسر می‌اندازد. پسرم در آن کشور متوجه شده بود دلار‌ها تقلبی است و وقتی به ایران برگشت خیلی ناراحت بود و من هم به سراغ مابقی دلار‌ها رفتم و متوجه شدم همه دلار‌ها تقلبی است.»
وی ادامه داد: «من دلار‌ها را از صرافی مورد اطمینانی تهیه کرده بودم و می‌دانم تمامی دلار‌ها واقعی بودند و وقتی به سراغ دلارهایم رفتم متوجه شدم پول‌های خارجی داخل کمد با پول‌های خارجی که من خریده بودم متفاوت است و فهمیدم که فرد یا افرادی دلار‌های مرا با دلار‌های تقلبی جابه‌جا کرده‌اند.»
وی در پایان گفت: «من سرایداری داشتم که همراه خانواده‌اش در خانه ویلایی من زندگی می‌کرد و کلید تمام اتاق‌ها را هم داشت و زمانی که ما به مسافرت می‌رفتیم خانه را تمیز می‌کرد و به گل‌های آپارتمانی آب می‌داد و وقتی هم تسویه کرد و ازخانه من رفت، سرایدار دیگری را استخدام کردم و او هم تمامی کلید‌های اتاق‌ها را دارد. از آن‌جایی که کمد‌ها و در‌های ورودی تخریب نشده‌اند و جابه‌جایی دلار‌های اصلی با تقلبی هم در فرصت مناسب انجام شده است، من به سرایدار قبلی و سرایدار الانم مشکوک هستم و از آن‌ها شکایت دارم.»
باشکایت مرد میانسال پرونده برای تحقیقات به دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۳۴ در اختیار تیمی از مأموران پلیس قرار گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار