دولت سیزدهم، شجاعانه برای عادلانه سازی یارانه ها وارد میدان شده است
کد خبر: 1088493
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZAL
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
نماینده عالی دولت در استان البرز :
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اهداف جراحی اقتصادی و عادلانه سازی یارانه ها، گفت: قیمت نان سنتی تغییر نمی‌کند.

مجتبی عبداللهی در نشست با اصحاب رسانه با موضوع آگاهی بخشی در خصوص عادلانه سازی یارانه ها با بیان اینکه طی چند ماه فعالیت خود در استان البرز به این نتیجه رسیده‌ایم که با توجه به توانایی البرز و استعدادهای موجود می‌توان به موفقیت و توسعه دست پیدا یافت، اظهار کرد: با تلاش دولت سیزدهم قادر خواهیم بود مسائل و مشکلات استان را حل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه خیلی از مشکلات و کمبودها در استان قابل حل است، عنوان کرد: در مباحثی همچون حقابه استان، کمبود ۱۱ هزار کلاس درس، حوزه مصرف و تولید برق، جاده‌ها و دسترسی‌ها، کشاورزی و دامپروری با مشکلاتی مواجه هستیم که با نقش‌آفرینی اصحاب رسانه می‌توان عمده مسائل را در همین چند سال آینده برطرف کنیم.

استاندار البرز با بیان اینکه هر گونه انتقادات را پذیرا هستیم و سعی داریم رفع مشکلات را در دستورکار قرار دهیم، اظهار کرد: امروز با تحول در مباحث اقتصادی مواجه هستیم که بسیار حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر اینکه این طرح با شجاعت، اقتدار، مطالعه و کارشناسی دقیق دولت سیزدهم به مرحله اجرا رسیده است، افزود: مقرر شد تولید، سرمایه گذاری در مسیر تحول اقتصادی صورت گیرد، اصلاحات عمیق در حوزه تجارت و ترانزیت، اصلاحات عمیق در بودجه دولت و توزیع یارانه‌ها مدنظر دولت قرار گرفته است.

عبداللهی تصریح کرد: سالانه ۱۳ میلیون تن گندمی که قابلیت تبدیل به آرد شدن دارد در کشور مصرف می‌شود. از این آمار ۱۱ میلیون تن در نانوایی‌ها مصرف می‌شود و ۲ میلیون تن در صنعت همچون تولید ماکارونی و نان‌های حجیم مصرف می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته گندم از کشاورز کیلویی پنج هزار تومان خریداری می‌شد، تصریح کرد: در کشور حدود پنج میلیون تن گندم تولید و ۷.۵ میلیون تن واردات انجام می‌شود. در این میان خشکسالی و حوادث طبیعی نیز باعث کاهش سطح تولیدات ایران کشور می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار