۱۴ کتاب زندگینامه شهید سلیمانی در نمایشگاه کتاب معرفی می‌شوند
کد خبر: 1088075
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Z3b
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳
توسط انتشارات مکتب حاج قاسم؛
از میان ۵۰۰ عنوان کتاب با موضوع زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۴ عنوان برتر پس از ارزیابی توسط انتشارات مکتب حاج قاسم در سی‌سومین نمایشگاه کتاب معرفی می‌شوند.

سرویس فرهنگی جوان آنلاین: انتشارات بنیاد مکتب حاج قاسم در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پنج کتاب را به صورت خاص عرضه کرده است که بعضی از آن‌ها پیش از این منتشر شده و بسیاری برای اولین بار انتشار یافته‌اند.

دو عنوان در نمایشگاه کتاب امسال با نام‌های (سردار سربه داران) که مجموعه‌ای از اشعاری از کنگره‌ای به این عنوان است و تمام شاعرانی که درباره شهید سلیمانی شعر سرودن به این کنگره آمدن و برگزیده شدند و پس از آن در این کتاب منتشر شده است.

مجموعه عکس (سرو روان) که عکس‌های برگزیده مراسم تشییع شهید سلیمانی است نیز در نمایشگاه عرضه می‌شود، همچنین نشریه‌ای با نام (قاسم) که بررسی ابعاد نظری و کیفیت مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی است از جمله عناوین عرضه شده در نمایشگاه کتاب است.

علاوه بر این کتاب‌ها در خصوص فضای فرهنگی نمایشگاه و در بخش سرای اهل قلم چهار نشست تخصصی در ایام نمایشگاه برگزار می‌شوند.

همچنین بنیاد مکتب حاج قاسم تمام کتاب‌های منتشر شده با موضوع حاج قاسم سلیمانی که تعداد آن‌ها نزدیک به ۵۰۰ عنوان است را بررسی کرده و خروجی این ارزیابی‌ها را که ۱۴ عنوان برتر از زندگینامه شهید است در سی‌سومین نمایشگاه عرضه و معرفی می‌شود و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به نمایشگاه از کتاب‌هایی که در مورد شهید سلیمانی منتشر شده است اطلاع پیدا کنند.

انتشارات مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در راهروری شماره ۸ غرفه ۱۸ و در بخش ناشران عمومی قرار دارد.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار