اختصاص ۶۸۰ میلیارد تومان برای حاشیه شهر مشهد
کد خبر: 1086805
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Yj7
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
رییس شورای شهر مشهد خبر داد:
رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با آغاز فعالیت شورای ششم ۶۸۰ میلیارد تومان خدمت برای حاشیه شهر اختصاص یافت که با همت شورای محلات این رقم هزینه می‌شود.

حسن موحدیان افزود: با آغاز فعالیت شورای ششم ۶۸۰ میلیارد تومان خدمت در حاشیه شهر اختصاص یافت که با همت شورای محلات این رقم هزینه می‌شود.

وی با تاکید بر دنبال کردن توسعه متوازن در شهر مشهد ادامه داد: پرداختن به توسعه حاشیه شهر در اولویت است اما برای تحقق این مهم به کمک دولتی نیز نیاز است.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهر مشهد شهری ملی است و ضرورت دارد اعتبارات خاصی  از سوی دولت به فرهنگ و عمران این کلانشهر اختصاص یابد مثلا اگر دولت در طرحهای کلان نظیر توسعه مترو و نوسازی حمل و نقل عمومی این شهر حمایت نکند این پروژه‌ها با مشکل مواجه خواهند شد.

موحدیان با اشاره به فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها افزود: شوراها از مهمترین ارکان نظام و تبلور مدیریت مشارکتی و به دنبال تمرکززدایی هستند.

وی ادامه داد: شوراها نظامی مقابل نظام استبدادی است و اگر با نظرات کارشناسی شکل بگیرند خروجی بسیار خوبی در توسعه شهرها و روستاها خواهند داشت و منجر به افزایش اعتماد عمومی می‌شوند.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص سرمایه گذاری در شهر مشهد نیز گفت: برای تسهیل سرمایه‌گذاری در این کلانشهر تلاش می‌شود.

موحدیان افزود: شورا بر عملکرد شهردای نظارت دارد و شهرداری ملزم به رعایت مصوبات شوراست.

وی در خصوص وضعیت مصوبات شورا در هیات تطبیق فرمانداری نیز اظهار کرد: یک مورد از مصوبات شورا تا کنون به هیات حل اختلاف ارجاع شده و بقیه مصوبات را  هیات تطبیق فرمانداری تایید کرده است.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: هیچ پروژه ای در شهرداری تعطیل نشده و به دنبال تسریع در تکمیل طرح‌های نیمه تمام هستیم، از طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مصوب شورای عالی شهرسازی نیز حمایت می‌کنیم و تلاش می‌شود قانون را به بهترین نحو اجرا کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار