بهانه عجیب سازمان لیگ برای تاخیر در اعلام وضعیت فینال جام حذفی فوتبال
کد خبر: 1086048
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004YWu
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱
مسئول برگزاری رقابت‌های جام حذفی درباره دلایل تاخیر در انتخاب محل فینال جام حذفی فوتبال توضیحی داد که بیشتر به بهانه شباهت دارد.
حذف زود هنگام سپاهان و فولاد از جام حذفی فوتبال و حضور این دو تیم در رقابت‌های متمرکز لیگ قهرمانان آسیا، این فرصت را به سازمان لیگ فوتبال داد تا با خیال راحت نزدیک به یک ماه، لیگ برتر را تعطیل و جام حذفی را برگزار کند. با این حال سازمان لیگ فوتبال در مدیریت فرصت پیش آمده خوب عمل نکرد و هنوز تکلیف نحوه برگزاری فینال جام حذفی مشخص نیست.

امیرحسین روشنک، مسئول برگزاری رقابت‌های جام حذفی در گفت‌وگویی رادیویی درباره دلایل تاخیر در انتخاب ورزشگاه آزادی به عنوان میزبان فینال جام حذفی و تاخیر بیشتر در اعلام باتماشاگر بودن یا نبودن این دیدار توضیح داده است: فاصله بین مرحله نیمه نهایی و فینال تاحدی کم بود و ما هم مجبور بودیم به واسطه محدودیت‌هایی که در برنامه ریزی داریم کار را به همین شکل پیش ببریم. طبیعی است تعطیلات روز‌های اخیر مقداری روی برگزاری جلسات برای تصمیم گیری نهایی تاثیر گذاشت. تنها نکته‌ای که سبب شد روند به تاخیر بیفتد همین موضوع بود و امیدوارم در نهایت کار ختم به خیر شود.

اما آیا این دلایل منطقی است؟ اولا این که سازمان لیگ فوتبال دقیقا در روز برگزاری نیمه‌نهایی، تبریز را به عنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب کرد؛ تصمیمی که از همان ابتدا باتوجه به حضور نداشتن تیمی از تبریز یا همان حوالی در بین چهار تیم برتر جام حذفی، عجیب بود. سوای عجیب بودن تصمیم ابتدایی سازمان لیگ، اعلام میزبان جام حذفی قبل از مرحله نیمه نهایی اتفاق افتاد. پس می‌توان نتیجه گرفت که فاصله زمانی کم بین نیمه‌نهایی و فینال بیشتر شبیه بهانه است.

علاوه بر این، چرا باید تعطیلات روز‌های اخیر به عنوان یکی از دلایل تاخیر در تعیین و تکلیف نحوه برگزاری فینال جام حذفی عنوان شود؟ ضمن این که فقط شنبه تعطیل بوده و یک روز تعطیلی قاعدتا نباید تا این حد روی جلسات تصمیم‌گیری شورای تامین راجع به چنین موضوع مهمی تاثیرگذار باشد، اما اگر این‌قدر تاثیرگذار است، باید خدا را شکر کرد که فینال جام حذفی در روز تعطیل برگزار نمی‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار