کنگره شهدا تثبیت تاریخ لرستان است
کد خبر: 1084393
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Y6D
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
معاون استاندار لستان:
دکتر ستاری، با بیان اینکه کنگره شهدا تثبیت تاریخ لرستان استف گفت: آثار شهدا باید با رویکردی مناسب به نسل های بعدی انتقال یابد.

به گزارش جوان از لرستان، دکتر«بهرام ستاری»، امروز(22فروردین)، در کمیته مراسمات و امور یادواره شهدای استان اظهاداشت: برنامه ریزی برای خدمت به شهدا روحیه ای شهدایی می خواهد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه ایثار و شهادت اگر با فرهنگ عمومی تلفیق شود در جامعه نهادینه خواهد شد، گفت: برگزاری یادواره شهدا یکی از بهترین راهکارها برای رسیدن به این مهم است.

وی با اشاره به اینکه شهدا در عرصه‌های مختلف با از خودگذشتگی نقش آفرینی کرده اند، تصریح کرد: امروز نیز یاد و خاطره آنها نیز می تواند یاری گر ما در عرصه های مختلف باشد.

ستاری با تأکید بر اینکه برای تکریم و بزرگداشت شهدا و خانواده های آنها تلاش شود، گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان با رویکرد نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه پای کار باشند .

وی با تأکید بر اینکه برگزاری یادواره شهدا یک عزم همگانی می خواهد، ادامه داد: کنگره شهدا تثبیت تاریخ لرستان است، اگر بتوان آنچه که از شهدا به یادگار مانده است را به یک جمع بندی مناسب برسانیم قطعاً می توان تاریخ این استان را به شیوه ای در خور شأن لرستان نگارش کرد .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: با همکاری و برنامه ریزی از سوی دستگاه های اجرایی طرح جامع برگزاری یادواره شهدای استان در سریعترین زمان ممکن آماده شود .

برچسب ها: شهدا ، ایثار ، جامعه
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار