برنامه های دهه فجر تبلور خدمت رسانی به مردم باشد
کد خبر: 1077131
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004WD5
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
معاون استاندار لرستان:
ستاری، با بیان اینکه برنامه های دهه فجر باید تبلور خدمت رسانی به مردم باشد، گفت: معرفی پروژه های مهم و اثر گذار در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.

به گزارش جوان از لرستان، «بهرام ستاری»، امروز(5بهمن)، در جلسه شورای اطلاع رسانی استان اظهارداشت: برنامه های دهه فجر تقویت شود و اجرای این برنامه ها باید تبلور خدمات رسانی نظام به مردم باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان افزود: معرفی پروژه های مهم و اثر گذار در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی یکی از محوری ‌ترین، هدفمند ترین و برنامه سازترین ارکان مدیریت افکار عمومی در جامعه است خاطرنشان کرد: شورای اطلاع رسانی مدیریت افکار عمومی را در راستای تبیین اهداف کلی نظام و سیاست های دولت مردمی که می تواند امید بخش باشد، در دستور کار خود قرار دهد. 

ستاری بر لزوم تقویت روابط‌عمومی ها تأکید کرد و عنوان داشت: روابط عمومی ها محوریت اقدامات را بر اطلاع رسانی نیازمندی های مردم استوار کنند. 

وی در ادامه با بیان اینکه از مهم ترین نیازمندی های مردم استان در بحث تهیه اقلام مربوط به ایام پایان سال و نوروز است، گفت: در این راستا به جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های ذیربط در رابطه با تامین نیاز بازار تاکید شده که ذخیره‌سازی مناسب برای این ایام صورت گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شکنندگی شرایط کنونی ویروس کرونا رعایت دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مسائل مهمی است که باید در دستور کار مردم و دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

 

برچسب ها: دهه فجر ، برنامه ، مسئولان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار