با کم کردن چند درجه بخاری خود یاری رسان سایر شهروندان باشیم
کد خبر: 1076788
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004W7Y
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
سرپرست شرکت گاز استان البرز :
سرپرست شرکت گاز استان البرز در راستای توصیه ترویج مصرف بهینه گاز و تداوم خدمت خدمات به مردم شریف استان گفت:مشترکین محترم گاز طبیعی لطفاً وخامت با کم کردن چند درجه از بخاری های گازی ویا موتور خانه های منازل خود و استفاده از پوشش گرم زمستانی گرما بخشی خانه خانواده خود وسایل شهروندان ا حفظ نمایید.

سید رضا غفاریان با اشاره به موج سرما و افزایش سرانه گاز مصرفی مسکونی اظهار داشت : گاز یک سرمایه ملی است که همه مردم حق بهره مندی منطقی تر آن را دارند، ولی همگان باید بتوانند در این برودت هوا از این نعمت به درستی استفاده کنند.

وی افزود: صرفه جویی و مصرف بهینه گاز در کاهش هزینه های خانوار و به تبع آن در اقتصاد کشور تاثیر مهمی دارد وقطعا صرفه جویی در مصرف انرژی گاز ضروری است ومیتواند در این هوای سرد از قطعی این انرژی پیشگیری نماید.

سرپرست شرکت گاز استان البرزدر ادامه از آمادگی کامل پرسنل این شرکت برای خدمتگزاری به مردم و حفظ پایداری جریان گاز خبر داد و گفت: هم اکنون کلیه اکیپ های امدادی در شهرها و روستاهای استان آماده برطرف کردن مشکلات احتمالی مشترکین و مصرف کنندگان گاز طبیعی می باشند.

 سیدرضاغفاریان با اعلام این خبر که در حال حاضر هیچگونه افت فشار در البرز گزارش نشده است، بیان کرد: مشترکین عزیز می توانند در طول شبانه روز در صورت بروز هر گونه مشکل و یا حادثه با شماره 194 (مرکز پیام و اتفاقات شرکت گاز) تماس حاصل نمایند.
وی در پایان از همه هموطنان فهیم درخواست کرد تا با رعایت دمای آسایش (18 الی 21 درجه)، زمینه بهره مندی همه مشترکین گاز در استان و کشور را از نعمت گاز طبیعی فراهم نمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار