سیمرغ مردمی با پیامک تماشاگران
کد خبر: 1076622
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004W4s
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
اعلام تاریخ و نحوه خرید بلیت در جشنواره فیلم فجر
به گفته مدیر فناوری اطلاعات چهلمین جشنواره فیلم فجر بلیت‌فروشی فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز ششم بهمن ماه آغاز می‌شود.
نوید پارسا

به گفته مدیر فناوری اطلاعات چهلمین جشنواره فیلم فجر بلیت‌فروشی فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز ششم بهمن ماه آغاز می‌شود.
به گزارش «جوان» میلاد شکرخواه، مدیر فناوری اطلاعات چهلمین جشنواره فیلم فجر در گفتگو با روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: فروش بلیت فیلم‌های جشنواره به صورت آنلاین از طریق سامانه‌های بلیت‌فروشی «ایران‌تیک»، «سینماتیکت» و «گیشه هفت» برای عموم مردم در سراسر کشور امکانپذیر است.
او با بیان اینکه فروش بلیت فیلم‌های جشنواره در ۶۱ سالن سینمای تهران از ساعت ۱۰ روز چهارشنبه ششم بهمن آغاز می‌شود، ادامه داد: فروش بلیت فیلم‌های جشنواره امسال، بدون هیچ محدودیتی و تنها به شرط وجود ظرفیت باقیمانده در سینما‌ها و سانس‌های نمایش‌دهنده فیلم‌ها تا ۲۲ بهمن ماه برای عموم مردم در سامانه‌های آنلاین فروش بلیت فعال خواهد بود.
مدیر فناوری اطلاعات چهلمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه هر فرد با یک شماره تلفن همراه می‌تواند از هر ۲۲ فیلم بخش مسابقه سینمای ایران تا سقف دو بلیت تهیه نماید، گفت: از آنجا که بلیت‌های خریداری‌شده در جشنواره امکان ابطال یا تعویض ندارند، به مخاطبان گرامی توصیه اکید می‌شود در انتخاب سینما، سالن و سانس مورد نظر دقت لازم را به عمل آورند.
خرید بلیت فقط به صورت تکی
ستاد جشنواره فجر از دوره سی‌و‌نهم، به منظور افزایش سطح رضایتمندی تماشاگران و در راستای سیاست انتخاب آزادانه تماشای هر فیلم در سینما و سانس مورد نظر، فروش بلیت به صورت سِری را از دستور کار خارج کرده است تا امکان خرید هر قطعه بلیت برای هر فیلم، در سانس و سالن مورد علاقه تماشاگران فراهم باشد. در این دوره ما با همین سیاست، فرآیند بلیت‌فروشی جشنواره را انجام خواهیم داد.
شکرخواه درباره نحوه اخذ آرای مردمی هم گفت: به تعداد بلیت‌های خریداری شده برای هر فیلم، کد شرکت در رأی‌گیری به خریدار آن تعلق خواهد گرفت، به عبارت دیگر هر صندلی به منزله یک کد رأی خواهد بود، بنابراین زمانی که تماشاگران بلیت فیلمی را قبلاً از طریق سامانه‌ها آنلاین خریداری کرده‌اند، از طریق کیوسک مستقر در سینما چاپ یا از گیشه دریافت می‌کنند، کد شرکت در رأی‌گیری برای آن‌ها صادر می‌شود و ۹۰ دقیقه پس از چاپ بلیت، تماشاگران پیامک مربوط به شرکت در آرای مردمی را که حاوی کد رأی است، دریافت می‌کنند.
مدیر فناوری اطلاعات چهلمین جشنواره فیلم فجر در مورد ایمنی رأی‌گیری به صورت آنلاین نیز توضیح داد: کد رأی به صورت رقم عددی و ترتیبی تولید و برای تماشاگر پیامک خواهد شد، لذا امکان تقلب در آن امکانپذیر نخواهد بود، علاوه بر آن، به فیلم‌هایی که در سانس فوق‌العاده اکران می‌شوند، کد رأی تعلق نمی‌گیرد. به منظور حفظ حقوق صاحبان آثار و سهولت در اخذ آرای تماشاگران گرامی، از زمان پایان فیلم مورد نظر تا ساعت ۱۲ ظهر روز بعد، امکان ثبت رأی در سامانه اخذ رأی فعال خواهد بود.
رأی از یک تا ۵ ستاره
او ادامه داد: تماشاگران می‌توانند پس از تماشای فیلم مورد نظر به نشانی اینترنتی https://fajrvote. samfaa. ir مراجعه و پس از وارد کردن شماره تلفن همراه، انجام عملیات اعتبارسنجی و وارد نمودن کد دریافتی از طریق پیامک، رأی خود را با ارزش یک تا ۵ ستاره ثبت نمایند.
در این دوره مبنای محاسبه آرا بر اساس طیف «لیکرت» که یکی از رایج‌ترین شیوه‌های امتیازدهی است، خواهد بود، در همین راستا علاوه بر ثبت رأی به صورت یک ستاره کامل، امکان ثبت رأی به صورت «نیم ستاره» هم پیاده‌سازی شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار