تربیت صحیح فرزندان لازمه داشتن خانواده و جامعه ای سالم است
کد خبر: 1076218
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VyM
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد:
حجت الاسلام موسوی، با بیان اینکه تربیت صحیح فرزندان به داشتن جامعه و خانواده سالم کمک می کند، گفت: مادران به عنوان مربی اصلی تربیت فرزندان در این زمینه نقش بسزایی دارند.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام «نصرت اله موسوی»، امروز(27دی)، در  نشست هم اندیشی بانوان ایرانی اسلامی با اشاره به نقش تربیتی مادران و تحکیم بنیان خانواده،  اظهارداشت: مادر نسل جامعه را تربیت می کند.

رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد بنا به فرموده حضرت امام خمینی (ره) مادران اگر پیش قدم نمی شدند انقلاب به ثمر نمی رسید، افزود: امروز نهضت خود را مرهون و مدیون مادران می دانیم.

وی با اشاره به اینکه مادران، مربی اصلی تربیت فرزندان هستند، گفت: مادران با بهره گیری از اصول تربیتی زندگی حضرت فاطمه(س) می توانند به داشتن خانواده و جامعه سالم کمک کنند.

حجت‌الاسلام موسوی یادآور شد: اگر تربیت فرزند و همسرداری طبق اصول و آئین های دینی انجام نشود مشکلات عمده ای در خانواده و جامعه ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای  راه‌اندازی گفتمان‌های شیطانی و مورد هجمه قرار دادن هویت زنان، اظهارکرد: حضرت فاطمه(س) از هویت زنان پاسداری می کند تا فطرت انسان زنده بماند.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار