ایران قوی از مسیر مردم‌سالاری دینی محقق می‌شود
کد خبر: 1075662
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VpO
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۰
سردار سلیمانی در همایش مدیران رسانه:
بسیج باید در همه جنبه‌های مردم‌سالاری تلاش کند و در حقیقت ایجاد ایران قوی از مسیر تحقق همه جنبه‌های مردم سالاری محقق می‌شود.

بسیج باید در همه جنبه‌های مردم‌سالاری تلاش کند و در حقیقت ایجاد ایران قوی از مسیر تحقق همه جنبه‌های مردم سالاری محقق می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش مدیران رسانه طی سخنانی اظهار داشت: بسیج رسانه یک هیئت عالی اندیشه‌ورز دارد که می‌تواند به شکل‌گیری چنین نشست‌هایی به صورت مستمر کمک کند و رویه کار در سازمان بسیج هم این است که رده‌های مقاومت را پشتیبانی کند. ما انتظار تحقق بسیج نوینی را در گام دوم انقلاب اسلامی داریم. چند روز دیگر به سه سالگی صدور بیانیه گام دوم انقلاب می‌رسیم، این بیانیه به عنوان یک سند راهبردی بسیار عمیق و دقیق پیش روی ما است که باید به آن عمل کنیم.
جان کلام بیانیه گام دوم تحقق همه جنبه‌های مردم‌سالاری دینی است و در ادامه بنای تحقق تمدن نوین اسلامی را دارد. ما امروز فرصت زمانی ذی قیمتی را در اختیار داریم تا این بیانیه را تحقق بخشیم.
سردار سلیمانی تصریح کرد: بسیج باید در همه جنبه‌های مردم‌سالاری تلاش کند و در حقیقت ایجاد ایران قوی از مسیر تحقق همه جنبه‌های مردم سالاری محقق می‌شود. باید تحلیل کنیم که چرا وضعیت اقتصادی ما امروز به این مرحله رسیده است و باید این سؤال را پاسخ دهیم که سیاست‌های اقتصادی ما بعد از دفاع مقدس درست بوده است یا خیر.
سردار سلیمانی ادامه داد: در این مرحله رسانه‌ها مانند نگین انگشتر نقش پیشقراولی دارند و می‌توانند مسیر حل مشکلات را باز کنند. البته در این مسیر اختلاف سلیقه یک تهدید نبوده و یک فرصت است.
رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه بسیج به عنوان خدمتگزار رسانه‌ها آماده است از رسانه‌ها پشتیبانی کند، گفت: ما به عنوان تقویت‌کننده تشکیلات مردم پایه انقلاب اسلامی آماده همکاری و کمک به رسانه‌ها هستیم. پر تیراژ‌ترین افکار سنجی در بسیج صورت می‌گیرد و می‌توانیم در مورد هر موضوعی ۴۸ ساعته افکار سنجی علمی انجام داده و در این زمینه هم به رسانه‌ها کمک کنیم.
وی اضافه کرد: ما به دنبال تصدی گری نبوده و دنبال الگو‌سازی هستیم و بسیج هم اگر رسانه دارد، آن‌ها در خدمت بسیج نیستند و مانند سایر رسانه‌ها عمل می‌کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار