تاریخ مصرف این حرف‌ها گذشته آقای آجرلو
کد خبر: 1071108
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Udw
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
مصطفی آجرلو که با سفارش‌های زیاد برخی محافل قدرت به مدیر عاملی استقلال رسید اکنون که به ثلث اول لیگ برتر نزدیک شده ایم و او در رقابت با رقبا سختی‌های زیادی را سرراه خود می‌ببند به ادبیاتی از جنس خودش روی آورده و در جمع لیدر‌های استقلال از خرد کردن و بستن و گرفتن و بردن سخن گفته و چنان احساساتی حرف زده که لیدر‌ها آماده جهاد شده اند: وای اگر آجرلو اذن جهادم دهد...
وحید صابری
آقای آجرلو احتمالا آخرین قهرمانی پاس تهران در لیگ برتر را بیاد می‌آورد که تحت چه شرایطی و با چه فعل و انفعالاتی پاس تحت مدیریت وی قهرمان شد و بعد هم این تیم را هبه کردند به همدان و الان از پاس تهران بزرگ خبری نیست!
آقای آجرلو که هنوزهم سعی می‌کند با تکیه بر مواضع و قدرت نظامی گری خود برخی موانع را از سر راه بردارد حتما بیاد می‌آورد که استیل آذین با آن همه ستاره و سرمایه با مدیریت وی به چه روزی افتاد...
امروز هم در نقش مدیرعاملی استقلال از همان ادبیات خاص خودش بهره می‌برد تا شاید برای ناکامی احتمالی استقلال بهانه‌ای دستش باشد.
او گفته هنوزهم عده‌ای از دولت قبل هستند در وزارت و فدراسیون که اجازه نمی‌دهند استقلال قهرمان شود حال آنکه آجرلو اگر ذره‌ای مدرک دستش بود و این تصورات خیالی را می‌توانست اثبات کند الان به زعم وی تعدادی از افراد با نفوذ پشت میله‌های زندان بودند.
اینکه در آستانه دربی در جمع آتشی‌ترین لیدر‌ها چنین فضا را تهییج کرده شانس آوردیم بازی بدون تماشاگر است و گرنه خدا می‌داند چه بر سر سکو‌ها می‌آمد.
از روز اول مدیریت در استقلال بنای ناسازگاری گذاشته و هر هفته یک سوژه‌ای درست می‌کند، اما اینجا میدان رقابت در زمین فوتبال است و اگر استقلال نتیجه نگیرد با این ادبیات و حرف‌های اینچنینی هم نمی‌توان هوادار را منحرف کرد... این‌ها یکبار مصرف است آقای آجرلو.
هوادار یکبار و دوبار و یک فصل و دو فصل گول این حرف‌ها را می‌خورد نه ۶ فصل!
باز اگر بنا را بر چنین تفکری که آجرلو ادعا می‌کند بگذاریم این سوال هست که در این فصل چه بهانه‌ای برای عدم موفقیت احتمالی وجود دارد آقای آجرلو؟
شما که داعیه مدیریت جهادی و فرهنگی دارید چرا بر التهاب این فوتبال پر از التهاب دامن می‌زنند.
چرا دشمن فرضی برای استقلال و هواداران بی شمارش درست می‌کنید ...
واقعا عجیب است که به رغم همه اتفاقاتی که آقای آجرلو با سازمان لیگ و با دشمنان فرضی و با صداو سیما رقم زده یک تذکر هم فدراسیون فوتبال نمی‌دهد.
دوره این حرف‌ها گذشته سردار که معادلات را به چنین ادبیاتی به نفع خود رقم بزنید.
اینجا استقلال است با میلیون‌ها هوادار که عاشق استقلال هستند و شاید در زمانی کوتاه بتوان با احساسات آن‌ها بازی کرد، ولی این هوادار بسیار با هوش‌تر از آنی است که تصور می‌کنید. نهایتا تا نیم فصل نتیجه آن نشود که باید بشود هوادار برایش همه چیز عیان می‌شود
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار