اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی در دست اقدام
کد خبر: 1071083
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UdX
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
معاون وزیر بهداشت اعلام کرد
معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی در دست اقدام است، گفت: لکه‌گیری واکسیناسیون، پیگیری افراد پرخطر، تزریق دز سوم واکسن و... همه جزو گام ششم طرح شهید سلیمانی است که به افزایش پوشش واکسیناسیون و اقناع سازی اذهان منجر می‌شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: دکتر کمال حیدری درخصوص اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی، گفت: مهم‌تر از طرحی که روی کاغذ است، اقدامات عملی است. همکاران ما اکنون در کشور برای لکه‌گیری و افزایش پوشش واکسیناسیون بسیج شدند. بازنگری طرح اولیه شهید سلیمانی را از دانشگاه‌های علوم پزشکی گرفته‌ایم و از کسانی که مجری پنج گام قبلی بودند خواستیم که در مورد مرحله بعدی نظر دهند که کار پخته‌ای انجام شود.

حیدری ادامه داد: از سوی دیگر نیرو‌های بسیجی که وارد این عرصه شدند، زمانی طولانی است که در حال خدمت رسانی هستند و باید کاری کنیم که طرح بازنگری شود؛ چون اکنون اقداماتی ارائه می‌شود که پیش‌تر نداشتیم، کار واکسیناسیون در مراکز تجمیعی را دنبال کردیم که اکنون تقریبا به انتها رسیده است و پس از این باید به سمت آموزش و اقناع‌سازی افرادی برویم که برای تزریق واکسن اقدام نکردند و باید بر این موضوع کار کنیم.

او تاکید کرد: همچنین باید بر آموزش‌هایی برای مراقبت‌های اولیه تاکید کنیم تا در صورتی که پیک دیگری رخ دهد، آمادگی کافی داشته باشیم.

وی گفت: گام ششم این طرح هفته قبل در قرارگاه عملیاتی وزارت کشور ارائه شد و تمام مواردی که ذکر کردم در دست اقدام است؛ لکه گیری واکسیناسیون، پیگیری افراد پرخطر، تزریق دز سوم واکسن و... همه جزو گام ششم طرح شهید سلیمانی است که به افزایش پوشش واکسیناسیون و اقناع سازی اذهان منجر می‌شود.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار