شکست غول‌های رسانه‌ای در وجهه‌سازی برای اسرائیل
کد خبر: 1070909
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Uaj
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
حجت‌الاسلام امرودی مطرح کرد

رسانه‌های غول‌پیکر جهان در مسیر وجهه‌سازی برای اسرائیل شکست خوردند.
حجت‌الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی-هنری شهرداری تهران در نشستی که به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین در سفارت فلسطین برگزار شد، عنوان کرد: از همه مجموعه‌های فعال در عرصه حمایت از فلسطین و نمایندگان گروه‌های مقاومتی فلسطین از جمله دو جنبش حماس و جهاد اسلامی تشکر می‌کنم. امام (ره) فرمودند ببینید دشمن کجا را هدف قرار می‌دهد، همان موقعیت را مورد حمایت قرار دهید. وی افزود: ماه نوامبر یادآور حوادث تلخی برای آزادگان فلسطینی است. کسانی که هیچ گونه اشرافی بر قضیه فلسطین ندارند، خواستند اسرائیل را مشروعیت ببخشند و این در سایه حمایت‌های انگلیس از اسرائیل با امضای توافقنامه بالفور انجام شد، اما به رغم همه تلاش‌های غرب، ملت فلسطین بیدار و آگاه در مقابل اشغالگری ایستادند. ما هم از آزادگان جهان می‌خواهیم که در مقابل این دشمن بایستند. علت نام نهادن این روز (۲۹ نوامبر) به نام همبستگی از ملت فلسطین نیز همین بود و در راستای حمایت از حقوق ملت فلسطین انجام شد.
رئیس سازمان فرهنگی- هنری تصریح کرد: یکی از چالش‌هایی که در ۳۰سال گذشته با آن روبه‌رو بوده‌ایم، تلاش برای تبیین اسرائیل و تعریف ماهیت غده سرطانی بودن این رژیم است. رژیم صهیونیستی می‌خواست القا کند که این گونه نیست، ولی امروز چهره فلسطین و اسرائیل به شکل واقعی آن به دنیا نمایان شده است. رژیم صهیونیستی و همپیمانانش مجبور هستند این وضعیت را با توان رسانه‌ای خودشان جبران کنند. وی ادامه داد: ما در جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی طعم شیرین مقاومت را چشیده‌ایم. مقاومت در هر کجا که مردمی بوده به پیروزی رسیده است. این روز‌ها نهاد‌های مردمی در سرتاسر جهان حرف اول را می‌زنند. ما هم باید تلاش کنیم این رسانه‌های غول‌پیکر صهیونیستی را به کمک همین شبکه جهانی از پای دربیاوریم. حجت‌الاسلام امرودی توضیح داد: این خرده‌ریز کشور‌هایی که به اصطلاح دم درآورده‌اند، باید در مقابل اذهان عمومی جواب پس بدهند. این فلسطینی را که از بسیاری کشور‌های غربی تاریخچه طولانی‌تر و غنی‌تری دارد، کشور‌های غربی چگونه می‌توانند این حق و تاریخچه را نادیده بگیرند؟ اینکه این‌ها به گروه‌های فلسطینی لقب تروریست می‌دهند و تلاش دارند جای شیطان و شهید را با یکدیگر عوض کنند، همیشه به همین شکل باقی نخواهد ماند.
رئیس سازمان فرهنگی- هنری در پایان گفت: ملت فلسطین تنها نیست، نه تنها در یمن، نه تنها در لبنان و عراق و سوریه و ایران بلکه در دنیا حمایت‌های مردمی وسیعی در پشتیبانی از ملت فلسطین تشکیل شده است. امروز دیگر پیروزی مردم فلسطین آرزو نیست، امری عینی است که محقق شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار